Elfa w bieli stawia na kolor

elfa_biala_lowKolej na biel! To kolor, który potrafi grać zespołowo i znaleźć się w każdej sytuacji. Wykorzystaj w pełni jego zalety – przemaluj ściany, a do aranżacji wykorzystaj białe półki elfa! Całości dopełnią barwne akcesoria. Dobieraj je zależnie od nastroju. Żółte wprowadzą do mieszkania pogodną atmosferę, a lazurowe przywiodą na myśl grecką wyspę Santorini.

Zalety bieli we wnętrzu można mnożyć.

Powiększa optycznie przestrzeń i wprowadza do niej ciepłe światło. Świetnie odnajduje się w każdej aranżacji i nigdy się nie nudzi. Chcesz się przekonać? Na ścianach w kolorze kredy czy mleka zamontuj białe półki elfa. Następnie umieść na nich drobiazgi w ulubionych barwach.

Pozwól, by któraś dominowała – zieleń zamieni wnętrze w oazę relaksu, a żółta wprowadzi do niego wakacyjne słońce.

Znudzona? Wystarczy, że zmienisz dodatki, a otrzymasz zupełnie nowy efekt!

Wprowadź szwedzki funkcjonalizm do swojego mieszkania! Białe półki elfa są „skrojone na miarę”. Ich wysokość dowolnie regulujesz dzięki mobilnym wspornikom montowanym do przyściennych listw. Głębokość – wybierasz według swoich potrzeb. Elfa zna sposób na każdy przedmiot! Duże segregatory oraz albumy warto umieścić na 40-centymetrowej półce, pod ulubione powieści i drobiazgi idealna będzie 30-centymetrowa. Swoboda kształtowania systemu elfa sprawia, że można go montować praktycznie wszędzie: na dużych ścianach i pod ciasnymi skosami. Raz stanowi on eleganckie wyposażenie prywatnej biblioteki, raz – ukryty we wnęce schowek na pamiątki i stare gazety. Uzupełnieniem systemu są akcesoria dodatkowe takie jak wieszaki czy przegródki mocowane do półek. Sprawiają one, że przechowywanie staje się jeszcze wygodniejsze.

Produkty elfa dostępne są w trzech wariantach mocowania. W systemie ściennym półki mocuje się na przykręcanych do ściany pionowych listwach. W wiszącym – podstawę konstrukcji stanowi szyna pozioma, na którą zakłada się pionowe listwy podtrzymujące półki. Elfa freestanding zmienia tradycyjne myślenie o organizacji domowej przestrzeni. To system wolnostojący, dlatego jest w pełni mobilny, a Ty możesz w każdej chwili przestawić go tam, gdzie tylko chcesz. Ponadto, to Ty konstruujesz go, zgodnie ze swoimi potrzebami: dodajesz kosze, półki, wieszaki czy drążki.

Elfa oferuje 2 warianty designerskie swoich produktów: w linii Classic dostępne są stalowe półki ażurowe, a w wersji Décor – półki pełne, wykonane z naturalnego drewna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj