Druga edycja Warszawskich Dni Rodzinnych – wrzesień 2013

Już po raz drugi portal ZwalczNude.pl wraz z miastem Stołecznym Warszawa organizuje wyjątkowe wydarzenie – Warszawskie Dni Rodzinne! W weekend 20-22 września Warszawa i jej okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom jak ciekawa jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych im miejsc.

– W marcu dzięki współpracy z kilkudziesięcioma warszawskimi instytucjami i firmami udowodniliśmy, że stolica może być naprawdę wspaniałym miejscem dla rodzin z dziećmi, że najmłodsi nie mają prawa się tu nudzić, spędzając wolny czas w ciekawy i twórczy sposób. – mówi Krystyna Radkowska ze ZwalczNude.pl, pomysłodawczyni Warszawskich Dni Rodzinnych.

We wrześniu mamy zamiar powtórzyć ten sukces – dodaje.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały liczne warszawskie instytucje, kafejki oraz firmy, z którymi stworzono wyjątkową ofertę – trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych. Wspaniałą zabawę połączono tu z nauką, a wszystko niewątpliwie dostarczy najmłodszym mieszkańcom stolicy wielu niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w ich pamięci!

– Pomysł organizacji tego przedsięwzięcia podsunęli mi rodzice, którzy narzekają, że w Warszawie brak jest ciekawych miejsc i edukacyjnych atrakcji dla ich pociech. To nieprawda! Wystarczy odrobinę poszukać, aby znaleźć całkiem oryginalne i kreatywne zajęcia. Wynikiem takich poszukiwań są właśnie Warszawskie Dni Rodzinne. Ten wspaniały festiwal przerodził się w regularną imprezę, która na stale wpisała się w kalendarz stołecznych atrakcji dla rodziców i ich dzieci – dodaje Krystyna Radkowska.

Udział w większości zajęć jest bezpłatny. Na wszystkie zajęcia należy się zapisywać. Więcej informacji wraz z programem imprezy można znaleźć na: www.warszawskiednirodzinne.pl. Zapraszamy też na FB: http://www.facebook.com/pages/Warszawskie-Dni-Rodzinne/404744562952002

***

Organizatorem Warszawskich Dni Rodzinnych jest portal ZwalczNude.pl. ZwalczNude.pl to portal internetowy organizujący liczne gry miejskie na terenie największych polskich miast. Są one dedykowane osobom aktywnym, które lubią spędzać wolny czas poza domem. Portal pełni również funkcję wirtualnej platformy, za pośrednictwem której użytkownicy mogą dzielić się między sobą swoimi oryginalnymi pomysłami na walkę z nudą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj