Letnia kampania féminité by Joanna Ecrin

Biżuteria Joanna Ecrin - sesja zdjęciowa kolekcja 2013Lato w tym roku nas nie rozpieszcza. Ciepłe dni są stale za zimne, a słońca jak na lekarstwo. Naprzeciw pochmurnemu niebu wychodzi Joanna Ecrin ze swoją letnią kolekcją féminité by Joanna Ecrin.

Letnia sesja to zabawa kolorem, a co za tym idzie miejskimi stylizacjami tryskającymi dobrym humorem i kolorowymi bransoletkami, zamotkami i obróżkami, które możemy miksować i zestawiać sprawiając, że nasze stylizacje dodadzą nam letniej energii. Wakacje to idealny czas na wprowadzenie do swej garderoby nieco luzu.

Projekty by Joanna Ecrin przeznaczone są dla kobiet lubiących modę i niezobowiązujący styl bycia. Kolekcja świetnie sprawdzi się na letnich festiwalach, gdzie króluje awangarda w stroju i nutka szaleństwa. Poza tym nawet w najbardziej niespodziewanych warunkach pogodowych nie ma szans na jej zniszczenie!

Biżuteria jest na tyle funkcjonalna, że możemy zastosować ją nie tylko na ręce, ale i na nogi, wzbogacając nasz plażowy outfit o element flirtu z modą.

Do wyboru mamy 6 kolorów: biały, czarny – czyli wieczną klasykę i bezpieczne połączenie, granat, trawiastą zieleń, ognisty pomarańcz i słodki róż.

Biżuteria występuje w wersji light – bez zbędnych ozdób oraz wypełniona w środku kuleczkami. Każdy wzór posiada grawer z logo projektantki, które samo w sobie może uchodzić za oryginalną ozdobę bransoletki/zamotki/obróżki.

Do letniej sesji Joanna Ecrin zaprosiła dwie zawodowe modelki – Paris Maziarską i Edytę Sekułę (byłe uczestniczki Top Model), trzecia modelka – Wiktoria Lipka-Michalik została wybrana w drodze konkursu.

Pełny opis sesji:

Foto:

Magdalena Borkowska (mentiz.biz)

Karolina Harz

 

Modelki:

Edyta Sekuła (ruda) – zawodowa modelka

Wiktoria Lipka-Michalik (ciemny blond) – modelka amatorka

Paris Maziarska (jasny blond) – zawodowa modelka i blogerka modowa

 

Wizaż:

Agnieszka Grzelak (wizaż Edyty i Wiktorii)

Monika Dorota Fabijańczuk (wizaż Paris)

 

Stroje kąpielowe:

BGLAM by Natalia Viktorovna – autorka bloga Glamourina.pl

+ garderoba prywatna modelek

 

Biżuteria z kolekcji feminite by Joanna Ecrin

https://www.facebook.com/feminitebyjoannaecrin dostępna na www.ecrin.pl