Błyszczyki do ust Oriflame Colour Beauty Power Shine

Oriflame_LipGloss_Anna_MuchAnna Mucha poleca serię błyszczyków w soczystych letnich kolorach

Pragniesz czarować ustami lśniącymi krystalicznym blaskiem i skupiać na sobie uwagę otoczenia niczym gwiazda? Sięgnij po pełne blasku pomadki w formie błyszczyka – Oriflame Beauty Powershine. Dzięki trójwymiarowej technologii pigmentów odbijających światło zapewniają niepowtarzalny efekt i nadają ustom olśniewający połysk.

Błyszczyk do ust Oriflame Beauty Powershine, łączy w sobie zalety pomadki i błyszczyka. Precyzyjny aplikator zapewnia satynowo gładkie nałożenie błyszczyka. Składniki nabłyszczające zawarte w kosmetyku nadają ustom temperamentu i koloru, natomiast obecność specjalnych perełek daje trójwymiarowy efekt uwydatniający blask i zmysłowość ust.

Błyszczyk do ust Oriflame Beauty Powershine – konsystencja kosmetyku pomaga w równomiernym rozprowadzeniu pomadki, dając niepowtarzalny efekt tysiąca iskrzących się drobinek. Dodatkowe perełki dają holograficzny efekt trójwymiarowości. Błyszczyk Powershine jest dostępny w 5 modnych odcieniach: Soft Pink, Trendy Berry, Red Ovation, Soft Coral, Nude Bronze. Poj. 5 ml – 29,00 zł.

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów.

0-801 122 000 www.oriflame.pl

O Oriflame:

Firma Oriflame została założona w Szwecji przez dwóch braci Jonasa i Roberta af Jochnicki w 1967 roku. W ciągu 45 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w więcej niż 60 krajach. Ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków. Firma Oriflame notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange.

Oriflame Poland Sp. z o.o. działa od 1991 roku. W 1995 roku powstała fabryka w Warszawie. W 1999 roku z myślą o najmłodszych powstała Fundacja Oriflame Dzieciom. Jej celem jest pomoc w tworzeniu dzieciom prawidłowych warunków rozwoju i dorastania, tak aby miały szansę na dobrą przyszłość. W 2012 została przeniesiona główna siedziba w Warszawie na ulicę Wołoską 22, budynek Mokotów Nova.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj