THE LOOK OF THE YEAR MAZOWSZA – Casting

The Look Of The YearPrzed nami ostatnie eliminacje regionalne do kolejnej polskiej edycji The Look Of The Year 2013. Gala finałowa The Look Of The Year MAZOWSZA odbędzie się w sobotę, 6 lipca w hotelu Sobienie Królewskie w Sobieniach Szlacheckich. W programie finału pokazy projektantek młodego pokolenia: Joanny Łubkowskiej, Patrycji Plesiak, Joanny Jachowicz i Katarzyny Miciak.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Celem przewodnim konkursu jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek. THE LOOK OF THE YEAR dla wielu modelek był początkiem wspaniałej kariery. W konkursie swoje pierwsze kroki stawiały m.in. Kasia Smutniak.

CASTING OSTATNIEJ SZANSY

Rozpoczął się także casting online „ostatniej szansy” do którego zapraszamy wszystkie dziewczyny, które nie brały udziału w eliminacjach regionalnych The Look Of The Year 2013. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.thelookoftheyear.pl w zakładce CASTING. Na zgłoszenia czekamy do 12 lipca 2013r.

Laureatki konkursów regionalnych oraz kandydatki wyłonione z castingu online zostaną zaproszone na ogólnopolski półfinał The Look Of The Year 2013, który odbędzie się pod koniec lipca w Łodzi. Partnerem tegorocznej edycji konkursu jest Miasto Łódź.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj