PRIX de BEAUTÉ 2013 dla peelingów solnych i musów do ciała PERFECTA Spa

Perfecta-Spa--z-logo-nagrodPeelingi solne i musy do ciała PERFECTA Spa otrzymały prestiżową nagrodę Prix de Beauté 2013, przyznawaną od 15 lat przez miesięcznik „Cosmopolitan”. Jury uznało je za najlepsze popularne kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Celem konkursu jest wyłanianie najlepszych kosmetyków sprzedawanych na polskim rynku, których oceny dokonują czytelniczki magazynu „Cosmopolitan” oraz jury złożone z ekspertów branży kosmetycznej. W tegorocznej edycji w jury konkursu zasiadały: dermatolog dr Beata Matuschke, wizażystka Margo Węgierek, aktorka Joanna Liszowska oraz redaktorki i wydawca magazynu „Cosmopolitan”.

To już druga nagroda w tym roku dla peelingów solnych i musów PERFECTA Spa. Produkty zdobyły też srebro w konkursie Perły Rynku Kosmetycznego 2013, w kategorii kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała.

Peelingi solne i musy PERFECTA Spa to kosmetyki stworzone po to, by sprawiać przyjemność ciału i zmysłom. Mają świeże, orzeźwiające zapachy: morskiej bryzy, zielonej herbaty oraz grapefruita i czarnej porzeczki. Peelingi solne zawierają naturalne kryształki soli, które dokładnie złuszczają martwy naskórek i wygładzają skórę, oraz olejki o działaniu nawilżającym i kojącym podrażnienia, m.in. olejek z krokosza, z ziaren zielonej kawy czy olejek jaśminowy. Musy do ciała wyróżnia wyjątkowo lekka konsystencja i sprawdzone składniki aktywne, takie jak wyciąg z białej perły, witaminy, koenzym Q10 i biotyna. Każda z linii zapachowych ma dodatkowe działanie. Peeling solny i mus o zapachu zielonej herbaty dotleniają, o zapachu morskiej bryzy nawilżają, natomiast produkty o zapachu grapefruita i czarnej porzeczki wyszczuplają. Cena peelingów solnych to ok. 22 zł (225 ml), a musów – ok. 14 zł (225 ml).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here