Przywitaj tropikalne upały razem z Bath & Body Works, daj się uwieść wakacyjnym wyprzedażom!

Kiedy za oknem tropikalne upały i myślami jesteś daleko stąd, marzysz o przyjemnym chłodzie morskiej wody, i jedynie perspektywa nadchodzących wakacji może poprawić Ci humor, to dowód na to, że jeszcze nie słyszałaś o najnowszej ofercie Bath & Body Works.

Mamy coś, co z całą pewnością sprawi, że poczujesz się lepiej. Miłośniczki pięknych zapachów zapraszamy na spotkanie z marką Bath & Body Works do Złotych Tarasów i Galerii Mokotów. Klimatyzowane salony w połączeniu z szybko topniejącymi cenami to duet idealny.

Przekonaj się! Zapraszamy na wyprzedaż!

Lista produktów objętych wyprzedażą:

Masła do ciała od 24 zł (!)

Balsamy do ciała od 24 zł

Mgiełki od 29 zł (!)

Wody toaletowe od 59 zł

Mydła od 14 zł

Świece zapachowe od 19 zł

Wkłady zapachowe od 9 zł

Błyszczyki od 12 zł

Peelingi od 29 zł

 

Przykładowe zapachy z kolekcji Signature objęte promocją:

– Aruba Coconut

– Bali Mango

– Rio Rumberry

– Berry Flirt

– Honey Sweetheart

– Love Love Love

– Wild Berry Tulip

– Wild Peach Poppy

Kosmetyki znajdziecie w salonach Bath & Body Works w Złotych Tarasach i Galerii Mokotów.

 

O Bath & Body Works

Firma Bath & Body Works powstała w New Albany, Ohio, USA w 1990 i od zawsze szczyciła się innowacyjnością, świetną jakością i popularnością produktów. Przez ostatnią dekadę Bath & Body Works zrewolucjonizowało przemysł kosmetyków pielęgnacyjnych poprzez wprowadzenie wręcz apetycznych kosmetyków rozpieszczających zapachem: żeli pod prysznic, balsamów, świeczek i akcesoriów. Skupiając się na produkcji i kreowaniu najlepszych produktów, kładąc nacisk na innowacyjność, Bath & Body Works staje się jedną z najważniejszych marek kosmetycznych w USA. Bath & Body Works posiada ponad 1700 salonów w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i Turcji. Jest częścią firmy Limited Brands, Inc. posiadającej również marki takie jak Victoria’s Secret, La Senza, Henri Bendel, White Barn Candle Co., i C.O. Bigelow Apothecary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj