Największy na świecie 90-calowy Sharp AQUOS LED już w Polsce

Sharp_90_4Firma Sharp poinformowała o wprowadzeniu na rynek ​​gigantycznego, 90-calowego telewizora Sharp AQUOS LED LC-90LE757. Ten największy na świecie telewizor trafił właśnie do sklepów w całej Europie. Sharp AQUOS 3D LED TV o wysokości ponad 1,2 m i przekątnej wynoszącej niemal 2 metry i 30 centymetrów to spełnienie marzeń tych, którzy we własnym domu pragną poczuć się niczym w kinie. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji paneli 3D X-Gen, stworzonych i wyprodukowanych przez firmę Sharp, nowe telewizory mają nie tylko największy na świecie rozmiar, ale również niezrównaną jakość obrazu.

90-calowy Sharp AQUOS LED będzie prawdziwą gratką dla miłośników kina, sportu i gier. Oferuje niezrównaną wielkość i jakość obrazu, przewyższającą wszystko, co do tej pory oferowano konsumentom w zakresie telewizorów LED. Żeby się o tym przekonać, trzeba go zobaczyć na własne oczy.

Model Sharp AQUOS 3D LED LC-90LE757 jest największym telewizorem LED na świecie dostępnym w seryjnej produkcji, a przy tym jest stosunkowo lekki, smukły i pasuje do najróżniejszych rodzajów wnętrz. Warto zaznaczyć, że aby komfortowo korzystać z telewizora i w sposób optymalny podziwiać niezrównaną jakość kolorów i detali, należy oglądać telewizję z odległości około 3,5 metra.

Telewizor Sharp AQUOS z serii LC-90LE757 gwarantuje maksymalne wrażenia wizualne oferując najwyższej jakości obraz, który jest niezwykle ostry i jasny. LC-90LE757 to telewizor Full HD o pełnym podświetleniu LED. Zastosowano w nim panel X-Gen UV2A 3D, procesor Clear Picture oraz technologię Active Motion 200.

Sharp LC-L90LE757 umożliwia dostęp do internetu za pomocą otwartej przeglądarki AQUOS NET+. Pozwala ona na surfowanie w sieci, łatwą integrację z urządzeniami mobilnymi oraz dostęp do usług VOD i Skype. Jest również wyposażony w nową aplikację firmy Sharp – AQUOS Remote Lite dla systemów iOS i Android, która zamienia smartfon w pilot wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje, a także umożliwiającą proste i intuicyjne przeglądanie internetu. Telewizor ma wbudowany potrójny tuner HD (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) oraz odtwarzacz multimedialny, który umożliwia odtwarzanie zdjęć, filmów i muzyki z pamięci USB lub bezpośrednio z sieci domowej.

Mimo wyposażenia nowego telewizora Sharp w niebotycznych rozmiarów ekran, jego stylowy design, smukła rama i aluminiowe wykończenie sprawiają, że wygląda niezwykle lekko. Waży zaledwie 64 kg (bez podstawy) i ma mniej niż 12 cm głębokości w najgrubszym miejscu, dzięki czemu można go łatwo zamontować na ścianie. Technologia bezpośredniego podświetlenia LED sprawia, że ​​ten ogromny telewizor jest zarazem energooszczędny: to klasa A++ pod względem wydajności energetycznej.

90-calowy AQUOS poprzez Wallpaper Mode daje możliwość wyświetlania na ekranie telewizora obrazów – tapet. Tym samym wyłączony telewizor nie jest jedynie czarną plamą na ścianie, a ekranem, na którym możemy umieścić dowolny obraz – grafikę, fotografię, ulubioną reprodukcję dzieła sztuki. Jednocześnie nie jest to klasyczny “pokaz slajdów”. Obraz ma bowiem niemal taką samą jasność i wygląd jak oryginalne obrazy malowane na płótnie. W trybie Wallpaper odbiornik zużywa jedynie ok. 30-40W – czyli tyle, co mała żarówka. Jasność obrazu to zaledwie 30cd. Tryb Wallpaper Mode w połączeniu z olbrzymią przekątną jaką oferuje telewizor Sharp będzie stanowić ozdobę każdego salonu.

Telewizor Sharp o przekątnej 90 cali dostępny jest w sprzedaży od czerwca 2013.

Cena: ok. 60 000 zł.

 

O telewizorach LCD firmy Sharp Jako wiodący światowy producent elektroniki i prekursor w dziedzinie technologii cyfrowych i LCD, Sharp nieustannie tworzy nowe produkty audio-wideo z myślą o potrzebach i pragnieniach konsumentów. To właśnie dlatego AQUOS jest wiodącą marką wśród wielkoekranowych telewizorów LCD. Więcej informacji udostępniono na stronie www.sharp.pl

 

Informacje o firmie Sharp Firma Sharp jest liderem w badaniach i rozwoju najnowocześniejszych produktów elektronicznych. Oferta elektroniki użytkowej obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj