Przygotuj się na moc zabawy z Wonderbook! | PlayStation

Wedrowki z Dinozaurami (1)Premiery Wonderbook: Księga Eliksirów i Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami jeszcze w tym roku – tylko na PlayStation!

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłasiło szczegóły dotyczące serii gorących tytułów przeznaczonych na Wonderbook – niezwykłą książkę, umożliwiającą odkrywanie rzeczywistości rozszerzonej. Jeszcze w tym roku najmłodsi gracze poznają dwa nowe tytuły Wonderbook: Księga Eliksirów i Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami – dostępne wyłącznie na PlayStation.

Ten rok obfituje w bajeczne tytuły dla najmłodszych na Wonderbook na PlayStation 3. Pierwsza z premier to Wonderbook: Detektyw Diggs – dostępny od końca maja kryminał, opowiadający o perypetiach sympatycznego mola książkowego i superdetektywa, Diggsa Molka, w mrocznym i pełnym niebezpieczeństw Bibliotekowie. Zadaniem małych graczy jest pomoc Diggsowi, w rozwiązaniu zagadki zaginięcia jego szefa, a zarazem przyjaciela, Humpty’ego Dumpty’ego.

Premierowy tytuł na Wonderbooka, Wonderbook: Księga Czarów, jak nigdy przedtem pozwolił najmłodszym na przeniesienie się do magicznego świata Hogwartu i pozwolił na naukę tajemniczych zaklęć bez ruszania się z salonu. Teraz mali gracze zmierzą się z tworzeniem eliksirów w czarodziejskiej kontynuacji serii, pod tytułem Wonderbook: Księga Eliksirów. Będzie to drugi tytuł powstały we współpracy Sony i Pottermore od J.K. Rowling.

W Wonderbook: Księga Eliksirów najmłodsi wezmą udział w turnieju o Złoty Kociołek i przekonają się, czy mają zadatki na mistrza eliksirów, poznają pełen ekscytujących wyzwań magiczny ogród oraz intrygujące historie związane z każdym z magicznych napojów. Wszystko to pod czujnym okiem trochę dziwnego, ale bardzo utalentowanego nauczyciela, eliksirowara Zygmunta – nowej postaci stworzonej przez J.K. Rowling, twórczynię serii o Harrym Potterze.

Ten rok przyniesie także premierę gry Wonderbook: Spacer z Dinozurami, będącej owocem współpracy z BBC Worldwide. Będzie to fascynująca podróż przez prehistoryczny świat ożywionych dinozaurów, które pojawią się na wyciągnięcie ręki, dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej oferowanej przez Wonderbook™. Najmłodsi wędrując z dinozaurami przeżyją niezwykłe przygody, poznają budzące respekt najsłynniejsze drapieżniki w historii Ziemi, a nawet zobaczą z bliska prehistoryczne konflikty. W jednym z rozdziałów spotkają także postaci, które będzie można zobaczyć jeszcze w tym roku w pełnometrażowym filmie, Spacer z Dinozaurami: Film 3D.

Wonderbook: Księga Eliksirów i Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami ukażą się w okresie świątecznym 2013.

Więcej szczegółów Sony Computer Entertainment Europe zaprezentują podczas Family Day – wielkiego święta rodzinnego grania, które odbędzie się latem, w siedzibie SCEE w Londynie, które otworzy na cały dzień swe podwoje, by zaprosić gości na zakulisowe atrakcje związane z najnowszymi i najlepszymi grami dla całej rodziny w ofercie PlayStation!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj