Otwarcie Showroomu Pinio

Marka Pinio otworzyła właśnie w Opalenicy swój pierwszy, długo wyczekiwany Showroom, prezentujący dostępne w ofercie kolekcje i dodatki meblowe. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich rodziców, którzy cenią w pokoju dziecka najwyższą jakość i oryginalne meble.

W jednym miejscu można już od teraz zobaczyć lekkość i nowoczesność projektów wielokrotnie nagradzanych przez architektów, prasę i branżę meblarską. Showroom Pinio został stworzony przy fabryce w Opalenicy, z myślą o potencjalnych klientach, którzy szukają dobrze zorganizowanych rozwiązań strefy dziecięcego pokoju. Duży wybór dostępnych opcji pozwoli na dostosowanie miejsca zabaw, nauki i wypoczynku do indywidualnych zapotrzebowani małych właścicieli.

Ceniona przez osobowości showbiznesu marka Pinio od kilku lat aranżuje pokoje dzieci polskich gwiazd, m.in. Martyny Wojciechowskiej, Violi Kołakowskiej, Tomka Karolaka, Kasi Skrzyneckiej czy Natalii i Pauliny Przybysz.

Showroom marki to wyjątkowe miejsce, mieszczące się w podpoznańskiej Opalenicy, w którym rodzice, projektanci wnętrz i architekci mogą zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które wykorzystywane są w procesie powstawania mebli Pinio, a także, co ważne, możliwościami aranżacji pokoju dziecięcego dla różnych grup wiekowych.

„Strefa prezentacji jest wyjątkowa, nie tylko ze względu na naszą bogatą ofertę, ale przede wszystkim otwartość w stosunku do Klienta i środowiska architektów, którzy będą mogli umawiać się tu, w showroomie ze swoim klientami w dobrze zaprojektowanym otoczeniu” – mówi Michał Błaszak, brand manager Pinio.

Na 300 metrowej powierzchni, zaaranżowanej jako pokoje dziecięce, można obejrzeć łóżeczka, komody, szafy, regały i biurka. Pinio prezentuje również wszystkie elementy dodatkowe, takie jak skrzynie, fotele bujane, dziecięce krzesełka, stoliki i tekstylia. Eksponowane są również kolekcje, które nie są oferowane na polskim rynku.

Każdy rodzic, architekt czy osoba utożsamiająca się z tematem wysmakowanego designu wnętrz dziecięcych, znajdzie tu coś dla siebie. Na miejscu można skorzystać z oferty firmowego outletu i okazyjnie zakupić końcówki wybranych  kolekcji.

Właścicielem marki Pinio jest firma Drewnostyl, będąca laureatem wielu prestiżowych wyróżnień i nagród za wysoką jakość oferowanych wyrobów. Część boksów została zaaranżowana przez Annę Olgę Chmielewską z HolArt Studio (www.holartstudio.pl ), przy wykorzystaniu dodatków ze sklepu www.kidstown.pl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj