Bądź glamour dzięki oryginalnym obcasom!

Kat Maconie - Sarenza - 680 PLN (4)Marzysz o butach, które podkreślą twoją osobowości? Chciałabyś żeby zazdrościły Ci ich wszystkie twoje przyjaciółki? Sprawdź najnowsze propozycję sklepu Sarenza.pl i daj się zainspirować!

Sarenza.pl daje ci teraz niepowtarzalną szansę, by wyrazić siebie w wyjątkowo oryginalny sposób. Dodaj swoim stylizacjom charakteru decydując się na mocny akcent w postaci absolutnie szalonych obcasów dostępnych w naszej najnowszej kolekcji Jesień-Zima 2013-2014. Do swojej dyspozycji masz szereg możliwości: przezroczyste obcasy Miista bardziej przypominają dzieło sztuki niż buty, geometryczne Skin by Finsk przywodzą na myśl autentyczne projekty architektoniczne, a nowy model Kat Maconie jak zwykle zachwyca kubistycznym obcasem. Wybierz swój własny must-have i stwórz wyjątkową stylizację!

O Sarenza

Sarenza to sklep online specjalizujący się w branży obuwniczej, założony w 2005 roku we Francji. Pozycję lidera rynku ugruntował w oparciu o zasadę doskonałego wyboru, doskonałej obsługi i doskonałego stylu. Obecnie w ofercie sklepu znajduje się prawie 600 marek obejmujących ponad 40 000 różnych modeli obuwia i toreb. Sklep Sarenza działa w 25 krajach europejskich i sprzedał już 7 milionów par butów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here