BeautyFace, laureatem Perły Dni Urody i SPA

ZBIEGI MOOYABeautyFace, laureatem Perły Dni Urody i SPA w kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny 2013

Podczas II Targów Kosmetyczno – Fryzjerskich we Wrocławiu, jednych z najważniejszych imprez na rynku kosmetycznym w Polsce, marka BeautyFace otrzymała nagrodę główną – Perłę Dni Urody i SPA w kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny 2013 za Linię Profesjonalnych Zabiegów do Pielęgnacji Twarzy i Szyi MOOYA MASKA +KREM.

BeautyFace jest specjalistyczną marką kosmetyków i profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych do twarzy z wykorzystaniem najnowszych odkryć w biotechnologii i aktywnych składników pochodzenia naturalnego. BeautyFace to marka, która w swoim portfolio posiada największy w Europie wybór masek i gotowych zabiegów dla profesjonalistów i HOME SPA.

Uwaga sędziów wrocławskiego konkursu targowego, skoncentrowała się na innowacyjnym koncepcie zabiegu, silnym stężeniu aktywnych składników oraz nowoczesnym, atrakcyjnym i praktycznym opakowaniu zabiegów MOOYA.

To co wyróżnia zabiegi MOOYA to wyjątkowo silne stężenie składników aktywnych i czynnych substancji, które jest kilkakrotnie większe niż w tradycyjnych kosmetykach dostępnych dotychczas w sklepach.

Zabieg złożony jest 2 etapów umieszczonych w oddzielnych saszetkach:

  • aktywnie działającej na skórę maski w postaci delikatnego bawełnianego płata o kształcie twarzy i szyi,
  • czynnego serum, które aktywuje działanie maski i odpowiednio wykańcza cały zabieg.

Siła działania zabiegów MOOYA opiera się także na innowacyjnych aktywnych składnikach pochodzenia naturalnego, takich jak m.in.: kompleks złożonych biopeptydów, biozłota, ekstraktu z placenty (komórki macierzyste), fitohormonów czy ekstraktu z oleju rekina lub zioła tybetańskie i masło shea.

Tego typu zabiegi stosują już gwiazdy Hollywood, rezygnując z Botoxu czy innych inwazyjnych metod poprawy wyglądu i odmłodzenia skóry, gdyż aplikacja nie powoduje żadnych ujemnych skutków.

MOOYA to obecnie 20 profesjonalnych kuracji na twarz i ciała.

Nagrodzone Perłą Dni Urody i SPA zabiegi MOOYA dostępne są na stronie marki: www.beautyface.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj