Słodko i makabrycznie HAPPY TREE FRIENDS w CROPP

0220Do kolejnej kolekcji specjalnej CROPP wybrał bohaterów szczególnych. W salonach marki od dziś znajdziemy ubrania ozdobione podobiznami bohaterów kreskówki „Happy Tree Friends” – słodkich zwierzaków, które przeżywają wyjątkowo makabryczne przygody.

Tryskająca krew, odcinane kończyny czy wypadające gałki oczne to widok całkiem “normalny” w każdym odcinku kreskówki „Happy Tree Friends”. Uroczy bohaterowie tego animowanego serialu, produkowanego przez Mondo Mini Shows i publikowanego w Internecie, giną w różnorakich, zawsze makabrycznych okolicznościach, by powracać w kolejnych odcinkach i przeżywać jeszcze większe potworności. Tym razem pojawili się również na ciuchach marki, której niestraszna żadna makabra.

Na ubraniach CROPPa znajdziemy kilkoro z dwadzieściorga zwariowanych postaci serialu. Na nadrukach na kolorowych męskich i damskich T-shirtach i tanktopach, a nawet skarpetkach, spotkamy na przykład niezdarnego niebieskiego łosia Lumpy’ego, uczuciową, rożowoskórą Giggles czy żółtego królika Cuddles, który jest jedną z najefektowniej ginących w kreskówce postaci. Wszystkie – opatrzone zabawnymi hasłami – ukazane są w sytuacjach dalekich od tego, co obserwujemy w zwykłych, grzecznych bajkach.

Kolekcja polecana osobom o mocnych nerwach a przede wszystkim wielbicielom czarnego humoru, serwowanego przez CROPPa w dużej i wyjątkowo kolorowej dawce.

Ubrania z kolekcji „Happy Tree Friends” dostępne są w salonach CROPP w całej Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj