Pokaz kolekcji Schwarzkopf Professional

Pokaz najnowszej kolekcji koloryzacji Schwarzkopf Professional – Igora Royal wg interpretacji Dyrektor Kreatywnej Trendy Hair Fashion, Anny Kulec-Karampotis.

13. urodziny kwartalnika Fashion Magazine, uznawanego przez wi elu fashionistów za najbardziej opiniotwórczy tytuł o modzie i stylu życia w Polsce, za nami. Szczęśliwą „trzynastkę” uświetnił pokaz fryzur i koloryzacji przygotowany przez Dyrektor Kreatywną sieci Trendy Hair Fashion, Annę Kulec-Karampotis wraz zespołem kreatywnym marki. Nazwa kolekcji Crystal Planet nawiązywała do blasku wyrazistych kolorów włosów modelek, jakie uzyskano przy użyciu produktów Schwarzkopf Professional – Igora Royal.

Był to prawdziwy spektakl, nie zabrakło oryginalnych stylizacji, zaskakujących momentów i popisowej gry świateł oraz laserów. Za oryginalną choreografię, w tym pokaz tańca na szarfie, odpowiadał Art Balet Color. Tradycyjnie Dyrektor Kreatywna THF, Anna-Kulec-Karampotis, nie zawiodła widzów i zadbała o każdy detal show (nawet make-up modelek i wykończenia szpilek odnosiły się do tematyki pokazu). Kolekcja konsekwentna w nazwie i na wybiegu, zapodana w takiej aranżacji, zaskoczyła publiczność, a wśród widzów znalazło się wiele gwiazd i osób z branży. W pierwszych rzędach zasiedli m.in. Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł, Joanna Jabłczyńska, Ramona Rey, Omena Mensah, Maja Sablewska, duet Paprocki&Brzozowski i wielu innych.

Anna Kulec-Karampotis, autorka kolekcji, jest właścicielką największej i najdynamiczniej rozwijającej się w Polsce sieci salonów fryzjerskich, zatrudniającej kilkaset uzdolnionych adeptów sztuki fryzjerskiej. Pracuje z ambitnym i doświadczonym teamem, który charakteryzuje nowatorskie podejście do strzyżenia i koloryzacji. To znana i ceniona stylistka fryzur, jej kolekcje z dużym sukcesem są szeroko publikowane na całym świecie, a jako wielbicielka fashion, zasiada w jury najbardziej prestiżowych konkursów modowych w kraju i za granicą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj