Festiwal kwiatów i ogrodu na placu przy DM Drukarnia

Drukarnia_nowe logotypyJak pielęgnować swój ogród? Gdzie kupować najlepsze sadzonki? Jak dobrać meble ogrodowe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać już 19 kwietnia (piątek) w g. 11.00 – 19.00 na placu przy Domu Mody Drukarnia w trakcie „Festiwalu Kwiatów i Ogrodów”. Gosciem targów będzie znana dziennikarka TVN – Maja Popielarska.

„Festiwal Kwiatów i Ogrodów” to targi, prezentacje i warsztaty. Gospodarzem wydarzenia będzie znana dziennikarka TVN – Maja Popielarska. W TVN Meteo prowadzi ona swój własny ogrodniczy program poradnikowy dotyczący pielęgnacji roślin i projektowania ogrodów pt. Maja w ogrodzie. Pani Maja jest także autorką poradnika „Pokochać ogród”.

Poza spotkaniem z gwiazdą organizatorzy przewidzieli także mini targi ogrodnicze. Odwiedzający nas Klienci będą mogli zapoznać się z ofertą bydgoskich firm zajmujących się handlem kwiatami, krzewami oraz meblami ogrodowymi – mówi Marcin Żelazny, Dyrektor Centrum. To jeszcze nie koniec atrakcji. Goście targów będą mogli bezpłatnie uzyskać porady specjalistów zajmujących się architekturą krajobrazu oraz florystyką. Najmłodsi zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy na specjalnie przygotowanym placu zabaw.

Organizatorzy przygotowali również konkurs z główną nagrodą w postaci pełnej aranżacji balkonu. Aby zwyciężyć należy ułożyć najładniejszą kompozycję kwiatową w trakcie targów. O wygranej zdecyduje jury w skład którego wejdzie również Maja Popielarska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj