Czy polski design zagości na wiedeńskich targach wyposażenia wnętrz „Wohnen & Interieur”?

Gdy 09. marca 2013 Targi Wiedeń (Messe Wien) otworzą swoje bramy, każdy będzie mógł zobaczyć na własne oczy jakie są tegoroczne trendy wyposażenia oraz zalecenia architektów wnętrz. Przez dziewięć dni ponad 500 wystawców z Austrii i zagranicy pokaże wszystko co najpiękniejsze, najpraktyczniejsze i najmodniejsze do urządzenia bądź odświeżenia mieszkania.

Wiedeńskie Targi „Wohnen & Interieur” to największe w skali całej Austrii targi poświęcone przestrzeni mieszkalnej i możliwościom jej urządzenia oraz wyposażenia. Przy czym priorytetowe jest zapewnienie dobrego samopoczucia, przytulność, wygoda oraz stworzenie własnej przestrzeni życiowej.

Design, meble, akcesoria, gościć będą przez dziewięć dni na 55.000 m2 powierzchni wystawowej targów. Przygotowano łącznie cztery hale wystawowe (Hala A, B, C i D) gdzie organizatorzy spodziewaja się około 80.000 odwiedzających.

W ramach tegorocznego pokazu specjalnego „Design_przestrzeń_sztuka“ przybliżony zostanie kolejny ważny aspekt współczesnego designu, a mianowicie „prototyp“. Zaprezentowane zostaną niestandardowe prace, które jeszcze nie są produkowane seryjnie. Czy wśród prezentowanych prototypów znajdzie się „mobilna gościnność“ czyli zwycięski projekt NWW Design Award 2012 Macieja Chmary i Anny Rosinke, dowiemy się niebawem.

Jakie są trendy na rok 2013 w wyposażeniu wnętrz i designie?

Podpowiemy tylko, że kolorem roku jest szmaragdowa zieleń. Kolejnym trendem jest zestawianie ze sobą co się komu podoba, starego z nowym, wzorzystego z jednolitym, klasycznego ze współczesnym czyli tzw. „mix & match“. Ale aby się dowiedzieć więcej, trzeba odwiedzić w najbliższych dniach Wiedeń i samemu się przekonać.

Targi „Wohnen & Interieur“ trwają w austriackiej stolicy od 09. do 17. marca 2013 r na terenie Messe Wien, przy Messeplatz 1.

Bliższe informacje na stronie: www.wohnen-interieur.at

foto:Bild 1 © Reed Exhibitions Messe Wien / Alex Schlacher

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj