Wyprzedaż szafy Mai Sablewskiej !

  Już po raz drugi Maja Sablewska postanowiła podzielić się zawartością swojej szafy! Jeśli chcesz zdobyć coś unikatowego, wejdź na www.LaModa.pl i zajrzyj na profil Mai. Upoluj coś, czego inni będą Ci zazdrościć!

  Rzeczy z pierwszej wyprzedaży rozeszły się w ciągu kilku godzin! Z uwagi na tak duże zainteresowanie Maja zdecydowała się na drugą odsłonę tej akcji.

  Maja Sablewska rozpoczęła współpracę z portalem LaModa.pl w grudniu 2012r. W zakładce „Sposoby na modę, czyli stylizacje Mai Sablewskiej” znajdziesz porady odnośnie stylu, trendów, doboru dodatków i tego, jak bawić się modą. W sekcji „Maja Sablewska poleca” główną zachętą są stylizacje z produktami znalezionymi na LaModa.pl. Rzeczy wybrane do stylizacji są dostępne poniżej ze zdjęciami, opisami i cenami. Idealna opcja dla dziewczyn szukających inspiracji.

  Dodatkowo dwa razy w tygodniu użytkowniczki LaModa.pl dostają maila od Mai z polecanymi przez nią produktami ze strony. Rzeczy podzielone są tematycznie, np. sukienki, bluzy, t-shirty czy torebki. Jesteś ciekawa, co jeszcze ma do zaoferowania? Wejdź na www.LaModa.pl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj