Fu-Ku Concept Store inspiruje

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Wszyscy marzymy o porzuceniu ciężkich płaszczy i zatopieniu się w lekkość tej pory roku. Niestety nie nastąpi to od razu! Ale mamy dobrą nowinę, wrocławski concept store Fu-Ku – miejsce dla osób ceniących modę i oryginalność, które skupia w sobie esencje designerskich marek – stworzył krótki fashion movie będący źródłem inspiracji na nadchodzące wiosenne powiewy.

  W filmiku „Fu-Ku Original Shopping” widzimy ubrania Stabo, Confashion oraz projekty Magdy Hasiak, dostępne na http://www.fu-ku.pl/. Stylizacje wzbogacone zostały biżuterią takich marek jak play.work.create*design, Boom Bloom, RZECZ’ownik, Made by Hands, Lemon Lovely, Manufaktura koloru oraz Deserowa.pl. Wszystkie rzeczy użyte w materiale pochodzą właśnie z Fu-Ku.

  Połączenie tych projektów w jednym filmiku pokazuje jak łatwo i stylowo można ubrać się w tym miejscu – bez względu na nasz wiek czy upodobania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Concept store Fu-Ku ceni bowiem oryginalność, nie ogranicza się do jednego stylu, ale pokazuje jak łączyć i dobierać ubrania, by stworzyć niepowtarzalną całość.

  Cały filmik, a wraz z nim bogate źródło inspiracji, znajdziecie pod adresem: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kX5NLLVEZVw.

  produkcja: intermedio

  modelki: Marysia, Kornelia, Angelika/ FUKU Agency

  stylizacja, make- up, fryzury: Agnieszka Jarosz/ Fu-Ku 

  foto backstage: Linda Parys/ Fu-Ku