Walentynkowa czerwień w dwóch odsłonach

    Jak ubrać się w Walentynki? Elegancko czy bardziej na luzie? To zależy oczywiście od tego, gdzie planujesz spędzić randkę, bo sposobów na spędzenie tego dnia jest wiele. Można pójść do ekskluzywnej restauracji, teatru, kina czy na romantyczny spacer. Ważne, by nie zapomnieć o czerwonym akcencie w postaci sukienki, płaszcza, torebki czy kapelusza. W końcu czerwień to nieodłączny element tego Święta!

    Wybierając się na romantyczną kolację do ekskluzywnej restauracji załóż więc skąpaną w czerwieni sukienkę. Twój ukochany nie będzie w stanie oderwać od Ciebie wzroku! Doskonałą propozycją wydaje się być ta ze sklepu internetowego Pandzior.pl. Wybrana przez nas sukienka składa się z koronkowego topu na grubych rąmiaczkach, z głębokim dekoltem w kształcie litery V, a także z mini spódniczki wykonanej z barwionych na kolor wina piór. Dobierz do niej czerwoną bieliznę, eleganckie czółenka, kopertówkę i efektowne kolczyki. Przed wyjściem koniecznie spryskaj się ulubionymi perfumami!

    A może czeka Cię randka w kinie bądź romantyczny spacer parkowymi alejkami? Jeśli tak – postaw przede wszystkim na wygodę. Botki na niewielkim obcasie będą zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od niebotycznie wysokich szpilek! Zamiast sukienki można założyć czerwoną, rozkloszowaną spódniczkę. Po zestawieniu jej z białym, ozdobionym czarnymi sercami swetrem, uzyskasz bardzo ciekawy efekt. Tego typu stylizację idealnie dopełnią duża, wygodna torba, designerskie okulary, stylowy kapelusz oraz klasyczny zegarek!