Naturalne i elastyczne utrwalenie do 24 godzin z innowacyjną technologią Wellaflex!

  Elastyczna fryzura w idealnej formie przez cały dzień? Nowa kolekcja kosmetyków Wellaflex pomaga przejąć pełną kontrolę nad włosami i jednocześnie zachwycać ich naturalnym ruchem! Innowacyjna technologia lakierów Wellaflex, zapewniająca do 30% mniejsze kropelki w porównaniu z poprzednią formułą, pozwoli na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin.

  Marka Wella od ponad 130 lat kreuje profesjonalne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów oraz jest symbolem wizjonerstwa i najwyższej jakości w świecie fryzjerstwa. Współczesne kobiety mają coraz większe wymagania dotyczące wyglądu swoich włosów, a co za tym idzie również stylizacji. Dlatego eksperci Wella nieustannie poszukują coraz skuteczniejszych rozwiązań, aby sprostać ich wymaganiom. Tym razem Wella wprowadza na rynek największą od 10 lat innowację Wellaflex – nową kolekcję kosmetyków odpowiadających na różnorodne potrzeby włosów, pomagającą zapewnić jeszcze bardziej naturalne i długotrwałe utrwalenie fryzury.

  Elastyczne utrwalenie do 24 godzin

  Lakier do włosów jest najczęściej stosowanym kosmetykiem w codziennej stylizacji włosów. Badania przeprowadzone przez ekspertów marki Wella wykazały, że 39% kobiet, które stosują produkty do stylizacji, oczekuje od nich mocnego utrwalenia i objętości, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu fryzury. Większość lakierów mocno utrwala, niestety jednocześnie sklejając i nadmiernie obciążając włosy. Dlatego inspirując się oczekiwaniami kobiet eksperci Wella stworzyli nową generację lakierów Wellaflex. Ostatnie lata badań pozwoliły im na opracowanie innowacyjnej i rewolucyjnej w obszarze aplikacji produktu technologii

  – Felx Active, która pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego, elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia aż do 24 godzin.

  Technologia Flex Active – do 30 % mniejsze kropelki

  Sekret nowych lakierów z technologią Flex Active polega na udoskonalonym sposobie ich aplikacji za sprawą nowego dyfuzora, który zapewnia do 30% mniejsze kropelki w porównaniu z poprzednią formułą. Dzięki temu:

  nowy lakier równomiernie rozprowadza się na włosach i z łatwością wnika w głąb fryzury, co sprawia, że znacznie lepiej zachowuje ona swoją elastyczną i naturalną formę, jednocześnie pozostając dobrze utrwaloną aż do 24 godzin;

  włosy szybciej schną i nie sklejają się oraz nie zostają nadmiernie obciążone, co pomaga zachować naturalny wygląd fryzury i miękkość włosów, a w razie potrzeby z łatwością je rozczesać.

  Aż do 30% mniejsze kropelki nowych lakierów do włosów Wellaflex z łatwością przenikają w głąb fryzury, utrwalając ją i nadając jej jednocześnie niezwykłą elastyczność. Ma to ogromne znaczenie dla kobiet, które chcą tworzyć naturalnie wyglądające stylizacje, bez konieczności rezygnowania z trwałości fryzury – wyjaśnia Maria Castan, Global Scientific Communication Wellaflex. Andrzej Matracki, ambasador Wella podkreśla, że dzięki nowej kolekcji Wellaflex, kobiety samodzielnie w domu mogą stworzyć finezyjne stylizacje, pełne naturalnych ruchów włosów. Technologia nowych lakierów Wellaflex jest zdumiewająca! To, co je wyróżnia, to przede wszystkim szybsze schnięcie, a co za tym idzie lepsze efekty stylizacji – włosy pozostają elastyczne i poruszają się bardzo naturalnie! – mówi Andrzej Matracki.

  Nowa kolekcja Wellaflex to 12 linii kosmetyków do stylizacji włosów. Kolekcja zawiera lakiery, pianki oraz dodatkowe produkty do stylizacji odpowiadające na różnorodne potrzeby włosów.

  Hydrostyle – pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia włosów, zapobiega ich puszeniu się oraz sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku.

  Sensitive – dla wrażliwej skóry głowy. Elastycznie utrwala fryzurę, zmniejszając ryzyko alergii. Skuteczność i bezpieczeństwo tej linii zostały potwierdzone dermatologicznie.

  Loki i Fale – pomaga w zachowaniu długotrwałej sprężystości i elastyczności loków.

  Lśniący Kolor – pomaga utrzymać blask koloru włosów farbowanych do 24 godzin.

  Połysk i Trwałość – zawiera składniki odbijające światło, dzięki czemu sprawia, że włosy są pełne naturalnego blasku aż do 24 godzin.

  Większa Objętość – zapewnia bardzo mocne utrwalenie oraz wyraźnie większą objętość do 24 godzin.

  2-Dniowa Objętość – dzięki molekułom przypominającym w strukturze poduszeczki, pomaga zapewnić elastyczne utrwalenie fryzury i utrzymać jej objętości nawet drugiego dnia.

  Objętość dla Cienkich Włosów – zawiera Panthenol nadający cienkim włosom puszystość oraz sprawiający, że wyglądają na grubsze.

  Stylizacja na Gorąco – pomaga chronić włosy przez uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją w wysokiej temperaturze.

  Stylizacja i Odnowa – dzięki olejkowi Jojoba pomaga w regeneracji widocznych uszkodzeń włosów, sprawiając, że stają się gładsze i bardziej podatne na stylizację.

  Maksymalne Utrwalenie – zapewnia maksymalnie wysoki poziom utrwalenia przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i naturalnej miękkości włosów do 24 godzin.

  Bardzo Mocne Utrwalenie – zapewnia bardzo mocne utrwalenie przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i naturalnej miękkości włosów do 24 godzin.

  Maksymalna rekomendowana cena detaliczna każdego produktu z nowej kolekcji Wellaflex: 14,99 zł