Artystyczna gra miejska | ZwalczNude.pl

  Chcesz zobaczyć Muzy na żywo? Pod ich czujnym okiem zaprezentować swoje zdolności artystyczne? A może czegoś się nauczyć? Lub po prostu świetnie bawić?

  Zapraszamy wszystkie dusze artystyczne na wyjątkową grę miejską, organizowaną przez Manufakturę Gier, Urząd Dzielnicy Praga-Północ, oraz portal ZwalczNude.pl.

  Start: 16 lutego, godzina 11:00, Praga – Północ.

  Wszystkie punkty gry znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach, a w trakcie gry uczestnicy. Dlatego zima nie przeszkodzi prawdziwym poszukiwaczom przygód.

  Piękne Muzy zostaną przygotowane przez studentów Wyższej Szkoły Artystycznej. Dlatego całej zabawie towarzyszy niesamowita i piękna otoczka. Ponadto do odnalezienia na Pradze będą Nowożytne Muzy: Kina, Poezji, Muzyki, Filozofii, Sztuk Plastycznych… odwiedzając najciekawsze naszym zdaniem miejsca na Pradze, jak Mucha nie siada, W oparach absurdu, Stalowa 52, 4 Pokoje, kino Praha, czy szkoła tańca OYE staniecie przed wyjątkowymi zadaniami. A wszystko zakończymy koło godziny 15stej w Śnie Pszczoły, gdzie po grze zapraszamy na imprezę!

  Udział w grze jest bezpłatny.

  Uwaga! Rejestracja do gry obowiązkowa!

  Aby wziąć udział w grze należy przesłać na maila: [email protected]

  Tytuł maila: artystyczna gra miejska

  1. nazwę drużyny oraz ilość osób

  2. Imię i nazwisko dowódcy drużyny

  3. ilość, oraz wiek dzieci biorących udział w grze

  4. skąd wiesz o grze – dokładna nazwa

  5. nazwa dzielnicy, z której jest drużyna

  Więcej informacji na stronach:

  http://www.zwalcznude.pl/artykuly/46-wydarzenia/147-artystyczna-gra-miejska-16022013-praga-polnoc

  https://www.facebook.com/events/360530197387796/

  ZwalczNude.pl to portal społecznościowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno użytkownicy szukający ciekawych form rozrywki jak i firmy poszukujące niekonwencjonalnych sposobów promocji czy integracji pracowników. Tu poznaje się ludzi, którzy nie tylko „klikają”, ale przede wszystkim aktywnie uczestniczą w takich wydarzeniach jak gry miejskie, puchary sportowe czy inne ciekawe eventy oraz dzielą się pomysłami na ciekawe spędzanie czasu.