LOOKBOOK HOUSE na wiosnę

    W najnowszych lookbookach dla niej i dla niego HOUSE pokazuje, jak w tym sezonie nosić trendy z nowej kolekcji damskiej i męskiej. Jest wiosennie, pastelowo i świeżo z nawiązaniami do lat 90., Dalekiego Wschodu i klimatu wielkiego miasta.

    W najnowszej kolekcji HOUSE mocno zainspirował się Dalekim Wschodem oraz latami 90., miksując te wpływy z typowo wiosennymi, kwiatowo-romantycznymi klimatami oraz rockową zadziornością. W kolekcji dominuje wytarty, a wręcz wybielony lub marmurkowy denim w formach z lat 90. – ramoneskach, oversize’owych kurtkach i wąskich rurkach, uzupełnionych krótkimi T-shirtami z krzykliwymi nadrukami.

    HOUSE zestawia również kwiatowe wzory i dziewczęce, zwiewne fasony z rockową skórą, ćwiekami i odważnymi akcesoriami, dorzucając gdzieniegdzie orientalne elementy.

    W męskim lookbooku uwagę zwraca stonowana, jasna, wręczy wyblakła kolorystyka, oparta na beżach, ziemistych brązach i jasnych błękitach zestawionych z nasyconym granatem i akcentami żywej zieleni, pomarańczy i błękitu.

    Męska kolekcja na wiosnę mocno inspirowana jest trendem podróżniczym – co widać w wytartych, postarzanych materiałach, klimacie safari czy marynarskich pasach. Obok estetyki vintage marka stawia również na nowoczesne, funkcjonalne ubrania, buty i dodatki w typowo miejskim stylu.