SoPerlage.com – nowy adres w dobrym stylu.

  SoPerlage.com to nazwa nowego miejsca w sieci, które z pewnością przyciągnie miłośników życia w dobrym stylu. To propozycja dla wszystkich, którzy pragną w jednym miejscu znaleźć wyselekcjonowane informacje ze świata mody, designu, architektury.

  SoPerlage.com to autorski blog, który wyróżnia wyjątkowy dobór newsów opatrzonych wyrazistym komentarzem. Znajdziemy tu między innymi prezentację najbardziej interesujących brandów, dowiemy się co słychać w zaciszu atelier najlepszych projektantów, poznamy kulisy pokazów mody. W sekcji „Lifestyle” przeczytamy o designie i architekturze. Dział „Water&Food” dostarczy sporej porcji smakowitych informacji: o doborze wody do jedzenia i wina, o najlepszych szefach kuchni i restauracjach, które warto odwiedzić. SoPerlage.com jest miejscem od którego warto zacząć dzień, aby dowiedzieć się co wokół piękne, smaczne i wyjątkowe.

  Autorem bloga jest Bartek Żurowski vel. Abażur – blogger, dziennikarz, podróżnik i początkujący filmowiec. Odwiedza fashion week’i, między innymi NY, Londyn, Mediolan, Paryż i Łódź oraz festiwale muzyczne i filmowe. Jego życiową pasją jest zbieranie niepowtarzalnych doświadczeń i poznawanie ludzi. Prowadzi Zakład Pracy Kreatywnej The Owners (www.theowners.pl) gdzie wraz z zespołem najzdolniejszych przedstawicieli różnych dziedzin realizuje zadania social marketingowe dla wiodących polskich marek. Blog prowadzony jest w dwóch językach.

  Na soPerlage.com zaprasza Cisowianka Perlage.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj