Pokaz najnowszej kolekcji BOHOBOCO

  Projekty z metką BOHOBOCO już od początku spotykają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców. Marka ma już wyraźny, łatwo rozpoznawalny styl. Wczoraj w warszawskim Soho Factory licznie zgromadzona publiczność podziwiała kolejną autorską kolekcję Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha – SS/2013.

  Każdy ich projekt to doskonały balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory. Nie inaczej było i tym razem. Projektanci BOHOBOCO od początku swojej twórczości inspirują się różnorodnością ulic światowych metropolii tętniących energią i zmysłowością. Najnowsza kolekcja wiosna-lato 2013 cechowała się prostotą oraz niewątpliwie użytecznością. Na wybiegu królowały sylwetki dopasowane, podkreślające kobiece kształty. Nie zabrakło także fasonów bardziej casualowych, lecz niezmiennie eleganckich. „Pracując nad najnowszą kolekcją zadbaliśmy o to, aby każda kobieta mogła wybrać tu coś dla siebie” – powiedział Michał Gilbert Lach. „Wiemy jak bardzo kobiety różnią się między sobą.” – dodał Kamil Owczarek – „Decyzja o tym co na siebie włożą zależy nie tylko od gustu, ale także od sytuacji oraz nastroju. Zachęcamy kobiety do zabawy długościami, fasonami oraz przełamujemy sztywne zasady dotyczące obowiązujących trendów.”

  I tym razem projektanci użyli do tworzenia swojej kolekcji najwyższej jakości szlachetnych, włoskich tkanin. Wśród kolorów dominowały lny, organzy, a także skóry, muśliny czy żakardy. Modelki prezentowały się na wybiegu z eleganckimi dodatkami. W BOHOBOCO SS 2013 znalazły się torby BOHOBOCO oraz ręcznie produkowane buty BOHOLOFT stworzone wspólnie z projektantkami LOFT37.PL.

  Partnerem pokazu po raz kolejny była Cisowianka Perlage

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj