Gwiazdy kochają kalosze Le Chameau

    Pokazują się w nich gwiazdy światowego formatu: top modelki, aktorki a nawet członkowie rodów królewskich. To marka, którą trzeba znać!

    Wystarczy raz przymierzyć kalosze Le Chameau, aby zakochać się w nich na zawsze. Bynajmniej nie chodzi tylko o ich klasyczny fason. Najwyższa jakość wykonania oraz naturalne materiały gwarantują pełną satysfakcje użytkowników. Są idealnym rozwiązaniem, dla osób, które cenią sobie ponadczasowy styl oraz wygodę użytkowania.

    Tym pierwszym powodem kierowały się na pewno gwiazdy, które prezentowały na swoich nogach znane na całym świecie kalosze.

    Kate Moss, Mary Kate Olsen, Blake Lively, Liz Hurley oraz księżna Kate Middleton to prawdziwe ikony stylu. Wszystkie regularnie wybierają markę Le Chameau do swoich stylizacji. Kate Moss dobiera do nich futro, Mary Kate torbę Hermesa – Birkin. Rodzinę królewską widujemy w kaloszach Le Chameau w nieformalnych sytuacjach na terenie podmiejskich posiadłości królewskiego rodu. Kate i William wkładają je na wspólne spacery. Liz Hurley także jest wielką fanką kaloszy tej marki. Jej koleżanka z planu „Plotkary” – Blake Lively – pojawiła się w nich podczas magicznej sesji zdjęciowej w magazynie Allure.

    Historia Le Chameau zaczęła się w 1927 roku. Twórca marki Pan Chamot postanowił tworzyć obuwie wyłącznie z naturalnych materiałów i produkować je ręcznie. Mimo upływu czasu, savoir faire marki przetrwał, a Le Chameau rośnie w siłę: www.lechameu.pl