Pochwal się swoją stroną! | Fashion Website Awards

    Wystartowała 10. edycja konkursu Fashion Website Awards. Tym razem nagradzane są najlepsze strony internetowe w branży mody. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 stycznia 2013.

    Działasz w branży mody, masz w ofercie coś z wymienionego asortymentu: odzież, bielizna, dodatki, akcesoria, biżuteria, obuwie, galanteria, a także możesz pochwalić się profesjonalną, ładną i funkcjonalną stroną firmową? Zgłoś się do udziału w wiosennej edycji bezpłatnego konkursu Fashion Website Awards. Konkurs jest organizowany przez wydawnictwo Promedia pod patronatem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spośród zgłoszeń jurorzy wybierają trzy najlepsze strony. Zwycięzca Nagrody Głównej zdobywa statuetkę i dyplom Konkursu Fashion Website Awards oraz prezentację na łamach magazynu Fashionbusiness.pl i kampanię na promedia.biz.pl. Laureaci  drugiego i trzeciego miejsca otrzymają dyplomy, jak również banery na stronie internetowej organizatora.

    Laureaci Konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród towarzyszącej Targom Mody Poznań, 19 lutego 2013 w Poznaniu.

    Zgłoszenia można nadsyłać do końca stycznia na adres [email protected], formularz zgłoszeniowy i regulamin są do pobrania pod linkiem: http://www.promedia.biz.pl/pl,fashion-website-awards,52.html