NAJLEPSZE DLA URODY 2012 dla błyszczyków do ust CELIA Woman

  Błyszczyki do ust CELIA Woman zdobyły nagrodę „Najlepsze dla urody Uroda Beauty Expert 2012”. Jest to jeden z najbardziej znanych kosmetycznych plebiscytów na polskim rynku, organizowany od 11 lat przez miesięcznik „Uroda”. Produkt firmy Dax Cosmetics dostał tę nagrodę po raz pierwszy w historii.

  Błyszczyki do ust zostały nagrodzone w kategorii kosmetyki do makijażu. Jury doceniło świetną jakość i niską cenę kosmetyku. Uwagę zwróciły także apetyczny zapach, naturalnie wyglądające kolory i rewelacyjna konsystencja błyszczyków. Docenione zostało również bardzo kobiece opakowanie.

  W jury zasiadały ekspertki od urody, dziennikarki z naczelną miesięcznika „Uroda” Danutą Bobrowską na czele, lekarze dermatolodzy, dr Ewa Chlebus i dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska oraz znane z zamiłowania do kosmetyków artystki, Edyta Herbuś, Katarzyna Zielińska, Joanna Jabłczyńka i Justyna Steczkowska.

   

  CELIA to znana polska marka, która towarzyszy pokoleniom pięknych Polek już ponad 50 lat. Od 2007 roku jest pod skrzydłami DAX Cosmetics. W portfolio CELII znajdują się kosmetyki do makijażu, do pielęgnacji twarzy, rąk i stóp oraz do włosów.

  Błyszczyki CELIA Woman zostały stworzone w siedmiu najmodniejszych i najbardziej kobiecych, ponadczasowych kolorach. Wyjątkowa receptura błyszczyków odżywia delikatny naskórek ust, zawiera regenerujące masło shea oraz nawilżającą witaminę E. Błyszczyki mają apetyczny, malinowy zapach i słodki smak, co sprawia, że używa się ich z wielką przyjemnością.