Wyprzedaż szafy Mai Sablewskiej!

    Takiej wyprzedaży jeszcze nie było! Maja Sablewska postanowiła podzielić się zawartością swojej szafy! Jeśli chcesz zdobyć coś unikatowego, wejdź na www.LaModa.pl i zajrzyj na profil Mai. Upoluj coś, czego inni będą Ci zazdrościć! Jest to pierwsza taka akcja wyprzedażowa, jednak bądźcie czujni, ponieważ planowane są już kolejne!

    Maja Sablewska rozpoczęła współpracę z portalem LaModa.pl w grudniu 2012r. W zakładce „Sposoby na modę, czyli stylizacje Mai Sablewskiej” znajdziesz porady odnośnie stylu, trendów, doboru dodatków i tego, jak bawić się modą. W sekcji „Maja Sablewska poleca” główną zachętą są stylizacje z produktami znalezionymi na LaModa.pl. Rzeczy wybrane do stylizacji są dostępne poniżej ze zdjęciami, opisami i cenami. Idealna opcja dla dziewczyn szukających inspiracji.

    Dodatkowo dwa razy w tygodniu użytkowniczki LaModa.pl dostają maila od Mai z polecanymi przez nią produktami ze strony. Rzeczy podzielone są tematycznie, np. sukienki, bluzy, t-shirty czy torebki. Jesteś ciekawa, co jeszcze ma do zaoferowania?

    szafa

    Wejdź na www.LaModa.pl.