Bajeczne kolory południowego designu | Wyjątkowa kolekcja Agathy Ruiz de la Prada na Westwing.pl

  Już od 18. stycznia klubowicze Westwing po raz pierwszy będą mieli okazję zdobyć przedmioty z energetyzującej kolekcji jednej z najbardziej znanych hiszpańskich projektantek mody, Agathy Ruiz de la Prada. Na Westwing dostępne będą meble, które projektantka przygotowała we współpracy z włoską firmą CORVASCE.

  Fotel w kształcie serca, a może stół w organiczne grochy i hipnotyzujące paski? Wyobraźnia Agathy Ruiz de la Prada nie zna granic! W jej kolekcji znajdziemy zarówno projekty odzieży dla dorosłych i dzieci, przedmioty codziennego użytku, jak i meble oraz dekoracje wnętrz.

  Agatha Ruiz działa pod własną marką od ponad 20 lat, a każdy jej projekt cechuje wyjątkowa, odważna kolorystyka – mówi Monika Sobień, Head of Style Westwing Polska. Kolekcje de la Prady zawsze są optymistyczne, a główną jej inspiracją jest natura. Nawet jeden przedmiot tej wyjątkowej designerki skutecznie ożywi nasze mieszkanie – dodaje Monika Sobień.

  Meble, dostępne od piątku (18.01) na westwing.pl, powstały we współpracy z włoską firmą CORVASCE. To kartonowe dzieła sztuki – w pełni ekologiczne i bezpieczne. Z racji na użyty materiał będą cennym nabytkiem dla każdego, kto urządza nowoczesne wnętrze. Ich niekwestionowanymi zaletami są lekkość i modna stereometryczna forma.

  W tym samym tygodniu na Westwing pojawią się jeszcze dwie kampanie prosto z południa Europy – zapachy włoskiej marki MR&MRS FRAGRANCES, których właściciele w kroplach olejków zapachowych zamknęli ulotne, eteryczne aromaty przywiezione z podróży w najodleglejsze zakątki świata, a także oryginalne meble w stylu industrialnym hiszpańskiej marki N&V.

  Westwing jest pierwszym w Polsce internetowym klubem zakupowym z branży Home & Living, oferującym produkty zarówno znanych, jak i dopiero zdobywających popularność designerów z całego świata. Założycielką Westwing jest Delia Fischer – była redaktorka magazynów ELLE oraz ELLE Decoration. W Polsce wyboru ekskluzywnych marek, prezentujących na portalu swoje meble i akcesoria dekoracyjne, dokonują doświadczone stylistki i projektantki wnętrz. Głównym zadaniem pięcioosbowego zespołu, którym kieruje Monika Sobień, jest śledzenie światowych trendów i wyszukiwanie designerskich perełek z całego świata. Westwing wydaje również magazyn on-line, będący inspirującym źródłem w urządzaniu domowego wnętrza. Redaktor naczelną magazynu jest Marta Suchodolska, była szefowa działu w magazynie „Dom i Wnętrze“ oraz redaktor naczelna „Czterech Kątów“.