Lift Lash XXL Volume – rzęsy na wysokości zadania!

    W idealnej maskarze do rzęs wszystko ma znaczenie – kształt szczoteczki, kolor tuszu oraz jego właściwości. Najważniejsze jednak jest by móc szybko i łatwo wystylizować upragnioną firankę rzęs. Dla kobiet poszukujących nowych rozwiązań WIBO proponuje swoją najnowszą maskarę Lift Lash XXL VOLUME.

    Ulubionym kosmetykiem polek jest tusz do rzęs, bez niego nie wyobrażamy sobie makijażu. Staranie pomalowane rzęsy potrafią prezentować się wspaniale podkreślając kształt oka i nadając spojrzeniu zupełnie nowy wyraz. Tusz do rzęs Lift Lash XXL Volume unosi i pogrubia rzęsy sprawiając, że wyglądają naturalnie i lekko. Makijaż nabiera lekkości a oczy wydają się większe nadając spojrzeniu uwodzicielskiego uroku.

    Kosmetyk posiada specjalnie wyprofilowana szczoteczkę o kształcie łuku, przypominającym kształt naszych rzęs. Dzięki temu spełnia swoje zadanie by za jednym pociągnięciem wytuszować górne lub dolne rzęsy dokładnie pokrywając je tuszem. Równomierne ustawienie włosia w szczoteczce gwarantuje dokładne rozłożenie kosmetyku na rzęsach nie pozostawiając nieestetycznych grudek.

    Maskara Lift Lash XXL Volume pozwala uzyskać efekt zmysłowego i zniewalającego spojrzenia dzięki zwiększeniu objętości rzęs i podniesieniu ich na cały dzień bez użycia zalotki! Nie obciąża i nie skleja rzęs idealnie je rozczesując.