Białe szaleństwo wiosną! | Modne zegarki marki O’clock

  Styczeń to drugi miesiąc kalendarzowej zimy a także czas, w którym domy mody i marki przedstawiają swoje propozycje na sezon wiosna/lato 2013. W tym roku królować będą kontrastowe zestawienia, intensywne kolory, duże i kolorowe naszyjniki, które to łączyć będziemy z minimalistycznymi dodatkami, takimi jak na przykład zegarki marki O’clock!

  Marka O’clock pochodzi z Włoch. Głównym jej atutem jest to, że możemy tworzyć dowolne kombinacje, gdyż do dyspozycji mamy 25 pasków oraz 45 różnych tarczy! Sprawia to, ze zegarki są niezwykle funkcjonalne, gdyż w zależności od nastroju i stylizacji, można stworzyć niepowtarzalny dodatek, a przecież oryginalność jest obecnie najbardziej cenionym aspektem mody! Paski są wykonane z hipoalergicznego, elastycznego silikonu, są bardzo lekkie i bardzo wygodne. Mechanizm zegarka pochodzi z firmy Citizen – baędącej najbardziej niezawodną marką na świecie.

  Najnowszą propozycją marki O’clock na styczeń 2013 są białe zegarki dowolnie zestawiane kolorystycznie z wymiennymi tarczami. Biel bowiem uchodzi za kolor niewinności i dobroci. Kolor biały idealnie nadaje się do łączenia z innymi kolorami w zasadzie bez żadnych przeciwwskazań. Biały łączymy zarówno z ciepłymi jak i zimnymi odcieniami. Biały połączony z czernią symbolizuje całość (jak choćby we wschodnim talizmanie zwanym yin-yang). Kiedy pomyślimy o bieli i zamkniemy oczy, co widzimy? Czy nie nasuwa się nam pod powieki śnieżna przestrzeń zimowego krajobrazu? Zima to chłód i dystans, ale także ogromna jasna płaszczyzna, którą możemy zapełnić tym, czym chcesz. Jest jak czysta tablica, która zachęca do działania. To także przestrzeń, w której możemy swobodnie oddychać, w której nikt nie zakłóca naszej pracy. Czyż duża jasna przestrzeń nie daje nam swobody i lekkości? To najpełniej pojęta wolność! Dlatego O’clock daje nam wolność wyboru!

  Największą zaletą białych dodatków jest fakt, że pasują praktycznie do każdej stylizacji, bez względu na to, czy jest ona romantyczna czy sportowa. Poniżej pokazujemy kilka zestawów jak dobrać biały zegarek do trzech różnych stylów.

  Jedynym miejscem w Polsce gdzie możecie przymierzyć i zakupić zegarek jest punkt we Wrocławiu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj