Dodatki na studniówkę | biżuteria, buty, torebka

  Od stycznia do połowy lutego będziemy bawić się na karnawałowych balach, a tegoroczne maturzystki zaliczą najważniejszą imprezę w swoim życiu – studniówkę. I o ile wybór kreacji pewnie mają już za sobą, o tyle dobór dodatków może być dla nich dylematem do ostatniej chwili. Domodi.pl przygotowało krótki przewodnik po najbardziej atrakcyjnych akcesoriach, które będą idealnym dopełnieniem balowej sukni.

  Biżuteria

  Kolczyki, naszyjnik i bransoletki to najczęściej dokupowane do sukienki dodatki biżuteryjne. Stawiamy na delikatne wisiorki lub spektakularne klipsy, a rzadko kiedy pamiętamy o znacznie bardziej subtelnych elementach, jak np. pierścionki czy akcesoria do włosów.

  Buty

  O idealnych butach na Studniówkę można byłoby napisać epopeję. Nie istnieje para idealna, która będzie pasować każdej dziewczynie. Mit o wygodnych szpilkach odłóżcie na półkę – w ferworze gorączki studniówkowej nocy tańczy się przecież na boso. Liczy się wejście, a to powinno być w wielkim stylu.

  Torebka

  Kopertówka to chyba najmniej uniwersalny rodzaj torebki – w zasadzie nadaje się jedynie na wielkie wyjścia. Bal studniówkowy jest właśnie taką okazją. Bez dwóch zdań, powinnaś zaopatrzyć się w małą, zgrabną torebeczkę. Wystarczy, że zmieści się do niej puder z lusterkiem, szminka i telefon.

  Wszystkie akcesoria znajdziecie na www.domodi.pl