Blog marki SINSAY wystartował | ilovesinsay.com

    Niedawno wystartował blog  www.ilovesinsay.com, który tworzymy dla dziewczyn, lubiących bawić się modą, szukających newsów, inspiracji, ciekawych stylizacji. Będzie tam można znaleźć także propozycje z najnowszej kolekcji marki, materiały z kampanii reklamowej, autorski komiks nie tylko o modzie.

    Naszego bloga współtworzą Areta Szpura z DOING REAL STUFF SUCKS  i Cajmel, których autorskie projekty i stylizacje zyskują sobie coraz większe uznanie. Dziewczyny będą swoimi publikacjami inspirować, bawić i prowokować do zabawy modą. Cajmel nie raz pokaże wybuchową mieszankę stylu vintage z mega nowoczesnymi elementami w oryginalnych stylizacjach pod hasłem I’m good but not an angel. Nasza blogerka lubi eksperymentować, łączyć faktury, mieszać delikatne kolory z ostrymi, więc nie raz nas zaskoczy. Areta, która bardziej ceni sobie kreatywne i spontaniczne akcje niż codzienną rzeczywistość, w swoich instagramowych mixach publikowanych na naszym blogu ukryje same modowe niespodzianki.

    Premierowa kolekcja SINSAY dedykowana jest dziewczynom w wieku 15-24 lat, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. Nasze projekty powstają z myślą o dziewczynach, które nie boją się modowych eksperymentów, świadomie kreują swój wizerunek, raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu. Dziewczynę SINSAY będziemy zaskakiwać odważną żonglerką przeróżnych stylów, od delikatnego romantyzmu, przez luz street fashion, po rockowe szaleństwo.