Blog marki SINSAY wystartował | ilovesinsay.com

  Niedawno wystartował blog  www.ilovesinsay.com, który tworzymy dla dziewczyn, lubiących bawić się modą, szukających newsów, inspiracji, ciekawych stylizacji. Będzie tam można znaleźć także propozycje z najnowszej kolekcji marki, materiały z kampanii reklamowej, autorski komiks nie tylko o modzie.

  Naszego bloga współtworzą Areta Szpura z DOING REAL STUFF SUCKS  i Cajmel, których autorskie projekty i stylizacje zyskują sobie coraz większe uznanie. Dziewczyny będą swoimi publikacjami inspirować, bawić i prowokować do zabawy modą. Cajmel nie raz pokaże wybuchową mieszankę stylu vintage z mega nowoczesnymi elementami w oryginalnych stylizacjach pod hasłem I’m good but not an angel. Nasza blogerka lubi eksperymentować, łączyć faktury, mieszać delikatne kolory z ostrymi, więc nie raz nas zaskoczy. Areta, która bardziej ceni sobie kreatywne i spontaniczne akcje niż codzienną rzeczywistość, w swoich instagramowych mixach publikowanych na naszym blogu ukryje same modowe niespodzianki.

  Premierowa kolekcja SINSAY dedykowana jest dziewczynom w wieku 15-24 lat, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. Nasze projekty powstają z myślą o dziewczynach, które nie boją się modowych eksperymentów, świadomie kreują swój wizerunek, raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu. Dziewczynę SINSAY będziemy zaskakiwać odważną żonglerką przeróżnych stylów, od delikatnego romantyzmu, przez luz street fashion, po rockowe szaleństwo.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj