Małgorzata Socha Ambasadorką zapachu AVON SENSUELLE

  Aktorka, ikona mody i stylu oraz piękna kobieta Małgorzata Socha została Ambasadorką zmysłowego zapachu AVON SENSUELLE. Artystka jest kolejną polską Gwiazdą, która dołączyła do grona znanych i cenionych osób, od lat współpracujących z firmą AVON.

  Firma Avon – światowy lider na rynku kosmetycznym od 20 lat dba o piękno kobiet. To jedna z najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie. Z wielkim zaangażowaniem podejmuje newralgiczne problemy kobiet, takie jak : rak piersi czy przemoc w rodzinie

  Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku rolę globalnego Ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka, laureatka Oscara – Reese Witherspoon. Wśród Gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, modelka i aktorka Milla Jovovich, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. W 2012 roku Avon nawiązał współpracę z polskimi artystami: Edytą Herbuś, Joanną Koroniewską i Agustinem Egurrolą. W 2013 roku do grona ambasadorów marki AVON zaproszono również Małgorzatę Sochę.

  Małgorzata Socha została Ambasadorką zmysłowego i kobiecego zapachu AVON SENSUELLE , którego twórcą jest Harry Fremont, kreator takich zapachów jak: Avon Pur Blanca, Calvin Klein CK One czy Ralph Lauren Romance.

  Jak sama aktorka twierdzi : ” Avon Senuelle to uosobienie kobiecości. Jakby brakujący element mnie , ktory pozwala mi poczuć się pewnie i zmysłowo we własnej skórze.”

  Premiera nowego zapachu AVON SENSUELLE już 15 stycznia 2013 roku

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj