Małgorzata Kożuchowska ambasadorką charytatywnej akcji Butcher’s Pet Care

  Małgorzata Kożuchowska – we współpracy z brytyjską firmą Butcher’s Pet Care – pomaga potrzebującym zwierzętom przetrwać zimę, angażując się w działania na rzecz akcji Wielcy Małym.

  Główny sponsor V jubileuszowej edycji akcji Wielcy Małym – firma Butcher’s Pet Care, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości karmy dla psów i kotów, podjęła współpracę z Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka zaprojektowała limitowaną edycję apaszek, dedykowanych zarówno właścicielom czworonogów, jak również ich podopiecznym. Jedwabne apaszki w trzech wariantach kolorystycznych, dostępne są w sprzedaży w sieci sklepów Red Onion oraz przez stronę internetową www.redonion.pl. Cena apaszki to 59 zł. Zysk z ich sprzedaży zasili konto akcji.

  Małgorzata Kożuchowska o zaprojektowanych apaszkach

  Apaszkę można wykorzystać jako ozdobę przy obroży pupila lub jako ciekawy dodatek do garderoby właściciela czworonoga. Zaprojektowane przeze mnie apaszki to zabawny i modny dodatek dla wszystkich tych, którzy w każdej sytuacji chcą wyglądać oryginalnie, lubią bawić się modą, szukają ciekawych rozwiązań i jednocześnie… mają dobre serca. Polecam, mniej konwencjonalne niż na szyi wiązania – przy pasku, bransoletce, opasce, butach czy torebce – opowiada Małgorzata Kożuchowska.

  Więcej informacji na temat możliwości wsparcia akcji Wielcy Małym, można znaleźć na facebookowym profilu „Dobrze nam ze sobą”.

  BUTCHER’S PET CARE jest brytyjską firmą z siedzibą w Crick, Northamptonshire specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości karmy dla psów i kotów. Tradycja Butcher’s sięga roku 1987, kiedy to powstało małe rodzinne przedsiębiorstwo, które dzięki pasji i oddaniu pracowników oraz zaangażowaniu właścicieli, obecnie jest firmą o zasięgu międzynarodowym. U podstaw tworzenia receptur leży dbałość o wysoką jakość składników oraz o ich naturalność, które są gwarancją zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół.

  Firma Butcher’s czuje się odpowiedzialna na tylko za kondycję psów, ale również za stan środowiska naturalnego. To właśnie, dlatego, od 2012 roku produkty Butcher’s powstają w nowoczesnej, ekologicznej fabryce zlokalizowanej na przedmieściach Crick.

  Butcher’s jest obecnie marką numer 2 w kategorii producentów mokrej karmy dla psów w Wielkiej Brytanii oraz marką numer 3, biorąc pod uwagę całkowitą wartość sprzedaży karm dla psów. Na rynku polskim firma obecna jest od października 2010 roku. Posiada certyfikat „Nowoczesna Firma” oraz „Certyfikat Rzetelności”. Została uhonorowana:

  Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku 2011”

  Nagrodą: Dobra Marka 2011

  Srebrnym Medalem: Produkt Roku 2012

  Brązowym Laurem Konsumenta 2012

  Wyróżnieniem “Perły FMCG 2012”

  W asortymencie znajdują się karmy dla psów pod marką Butcher’s i kotów pod marką Butcher’s Classic. Wszystkie produkty, mokra karma w puszkach, alutrayach, karma sucha oraz przekąski dla psów stanowią zdrowe, naturalne źródło składników odżywczych.