Fiore i CIN & CIN na pokazie paprocki & brzozowski – esencja kobiecości w najlepszym stylu

  Tuż przed zbliżającym się okresem świątecznym miało miejsce niezwykłe wydarzenie z pogranicza mody i sztuki. 18 grudnia w Och-Teatrze odbył się absolutnie nowatorski pokaz wiosenno-letniej kolekcji, jednego z najlepszych projektanckich duetów w Polsce paprocki&brzozowski. Wspaniałą, pełną wyjątkowej kobiecej charyzmy atmosferę zapewnili eksperci w sprawach kobiecości – szampański koktajl FIORE i energetyzujące CIN&CIN Drinks.

  A kobiet podczas wydarzenia nie brakowało. Modelki, goście, wśród których znakomitą większość stanowiły panie, i zaproszone gwiazdy delektowały się niezwykle kobiecym szampańskim koktajlem FIORE o przyjemnym smaku aromatycznych truskawek i brzoskwiń oraz orzeźwiającymi drinkami CIN&CIN Drinks Mojito i Watermelon. Nad całym pokazem czuwał duch niezwykłej kreacji stworzonej przez Justa Jaeckina w kultowym filmie „Emmanuelle” z 1974 r., który stał się inspiracją dla znanego z oryginalnych środków wyrazu duetu paprocki&brzozowski.

  Kobieta w wiosenno-letniej kolekcji projektantów jest pełna sprzeczności – zmysłowa, a zarazem romantyczna, łącząca w sobie przyjemność CIN&CIN Drinks z niezobowiązującą elegancją i subtelnością FIORE. To zagadka, którą chcą rozwiązać wszyscy mężczyźni, a którą są w stanie pojąć tylko kobiety. Kolekcja, czerpiąca z pełnej kontrastów kobiecej natury i utrzymana w klimacie lat 70., zestawia opływowe linie z architektonicznymi falbanami, subtelne beże i błękity z czerniami i bielą, połysk z matem, a miękkie skóry i wełny z delikatnymi żorżetami. Nie dało się nie zauważyć przenikającej kreacje sensualności w postaci głębokich dekoltów, szerokich rękawów czy lejących się tkanin. Niespotykanym elementem scenografii był wybieg w formie buduarowego łoża, wokół którego prezentowały się modelki. Reżyserię i choreografię pokazu przygotował Emil Wesołowski, wieloletni Dyrektor Baletu Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, znany ze swoich produkcji w kraju i za granicą.

  Równie gorącym przyjęciem, co kolekcja, cieszył się szampański koktajle FIORE podany w małych, eleganckich buteleczkach, które rozdawały ambasadorki marki oraz jak zwykle wzbudzający pozytywne emocje kolorowe i energetyzujące CIN&CIN Drinks. Wśród wielbicieli talentu projektantów i owocowych smaków znalazło się liczne grono gwiazd, w tym: Anna Mucha, Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Maja Sablewska, Anna Wendzikowska, Natalia Jaroszewska, Beata Sadowska, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Niezgoda, Izabela Łukomska – Pyżalska, Paulina Smaszcz – Kurzajewska, Zosia Ślotała, Sylwia Gliwa, Aleksandra Kisio, Kasia Sowińska, Magda Steczkowska, Ewa Pacuła, Hanna Bakuła, Izabela Trojanowska, Lura Łącz, Anna Popek, Ewa Szabatin, Paulina Biernat, Ramona Rey, Magda Modra, Ilona Felicjańska. Na pokazie nie zabrakło również Panów, przybyli m.in: Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński, Łukasz Garlicki, Tomasz Jacyków, Mariusz Przybylski, Stefano Terrazzino. Gospodynią wieczoru, oczywiście w kreacji P&B była Maria Seweryn.

  Najnowsza kolekcja paprocki&brzozowski to hołd złożony kobiecości, zarówno tej namiętnej i nieprzewidywalnej, jak i tej znanej nam ze spotkań w gronie najbliższych przyjaciółek. Projektanci oddają w niej głos Emmanuelle… kobiecie nieodgadnionej i tajemniczej, ujmującej jednak naturalnym pięknem i bezpretensjonalnym wdziękiem… To esencja kobiecości w najlepszym stylu!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj