Złota Nitka 2013 – projektanci na start!

  Startuje XXI edycja najstarszego w Polsce Konkursu dla Projektantów Złota Nitka 2013. Wkraczamy w nowe dziesięciolecie, co przyniesie ze sobą zmiany w formule i organizacji konkursu.

  Mimo wielu nowości w zbliżającej się edycji, idea Złotej Nitki pozostaje niezmienna. Misją konkursu jest wyłanianie największych talentów spośród młodych projektantów oraz ich promocja. Na wybiegu Złotej Nitki swoje pierwsze kroki stawiali m.in. Maciej Zień, Łukasz Jemioł, Dawid Tomaszewski, Monika Onoszko, Maria Wiatrowska czy duet Paprocki&Brzozowski.

  Do 15 lutego 2013r. czekamy na zgłoszenia i formularze uczestników XXI edycji! Szczegóły na www.mtl.lodz.pl/zlotanitka Finalistów tegorocznej edycji poznamy 5 marca 2013r. po obradach jury. Do udziału w Złotej Nitce mogą zgłaszać się studenci uczelni artystycznych lub młodzi projektanci pracujący indywidualnie. Konkurs jest skierowany do twórców z Polski i zagranicy.

  Tegoroczna gala finałowa konkursu Złota Nitka odbędzie się 17 maja 2013r. w Łodzi w Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich.

  więcej na: http://www.facebook.com/zlotanitka

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj