VAN GRAAF – prezentacja trendów S/S 2013

  W koncepcie butikowo-handlowym przy ul. Mysiej 3 w Warszawie najnowsze trendy na wiosnę i lato 2013 zaprezentował multibrand VAN GRAAF. Każdy, kto miał okazję zobaczyć prezentację z pewnością poczuł wiosnę. Modelki i modele stylizowani przez Alessandro Romualdi, roztaczali pozytywną aurę prezentując się w krótkich szortach, kolorowych i zwiewnych koszulkach, z chustami we włosach. Motywem przewodnim sezonu wiosenno-letniego będą kolory. Neony, pastele, styl marynarski czy metaliczny glamour – to główne trendy pokazane w nowoczesnej przestrzeni.

  Impreza przyciągnęła wiele celebrytek, m.in.: Aleksandrę Kisio, Andżelikę Piechowiak, Joannę Majstra, Annę Gzyrę, Aleksandrę Mikołajczyk czy Marię Niklińską. „Neony latem to pozycja obowiązkowa! Ja się przełamałam i nawet zimą noszę wyraziste kolory” – przyznała Ola Kisio. „VAN GRAAF jest mi dobrze znany. Myślę, że w Polsce jest mało osób, które nie znałyby tej marki. Patrząc po kolekcji, już wiem, że dużo rzeczy znajdzie się w mojej szafie. Mam tam totalny miszmasz kolorów!” – dodała Andżelika Piechowiak.

  Dobre jakościowo materiały, radosne i nasycone barwy, pozytywna oprawa muzyczna oraz pyszne jedzenie – to wszystko czekało na gości zaroszonych tego wieczoru, wśród których znaleźli się najważniejsi styliści i dziennikarze mody. Każdy, kto choć na chwilę pragnie przygotować się do nowego sezonu, może śmiało odwiedzić salon VAN GRAAF w poszukiwaniu inspiracji. VAN GRAAF Open Day zorganizowany został przez agencję PRIMUM Public Relations.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj