Pomysły na świąteczne prezenty od POMADA FASHION OFFICE

    Wybór odpowiedniego prezentu nie należy do zadań łatwych. Zwłaszcza, jeśli mamy na myśli prezenty kupowane w grudniu. Zwykle czasu jest wtedy mało, a osób, które chcemy obdarować całkiem sporo.

    Przychodzimy z pomocą i listą świątecznych prezentów. Ciepłe rękawice w kilku wersjach, nauszniki, modny zegarek, gustowne etui na telefon, elegancki pasek, biżuteryjne drobiazgi utrzymane w najbardziej aktualnych trendach, mała torebka, t-shirt z oryginalnym nadrukiem, albo coś do domu: komplet nastrojowych świec czy pościel w zabawne renifery – to tylko niektóre pomysły na świąteczne prezenty. Coś dla Mikołajów, którzy uwielbiają wycieczki po sklepach i dla tych, którzy wolą prezenty kompletować siedząc przed własnym komputerem (Zalando.pl jest wtedy nieocenionym adresem). Lista jest długa, różnorodna i – mamy nadzieję – inspirująca.

    Życzymy udanych zakupów, mnóstwa dobrych wrażeń i trafiania z prezentami w nawet najbardziej wybredne gusta!

    Kolaż POMADA FASHION OFFICE: rękawice Barts / Royal Collection; pasek Marc O’Polo; etui na telefon Ted Baker / Zalando.pl; nauszniki EMU Australia; zegarek Deja Vu; naszyjnik Glitter; świeczki Zalando Home.