Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moda na dodatki

  Dodatki stanowią o fortunności naszych decyzji od kuchni po wystrój wnętrz. Nawet najlepsze pomysły pozbawione smaku przechodzą niezauważone. Biżuterniczka, to jeden z tych produktów, które potrafią we wnętrzu postawić kropkę nad „i”.

  Prawdziwe jest przysłowie, że diabeł tkwi w szczegółach. To one nadają decydującego smaku naszemu życiu. Nawet najwykwintniejsze danie będzie mdłe, jeżeli nie urozmaicą go przyprawy, tak samo każda stylizacja pozostanie niezauważona, jeżeli nie postawi się w niej na jeden wyraźny i dominujący element.

  We wnętrzu taki przysłowiowy smaczek może stanowić najnowszy projekt młodej polskiej designerki – Biżuterniczka Agnieszki Wiczuk. Jest to ekspozytor biżuterii, na którym możemy zawiesić w jednym miejscu zarówno kolczyki czy łańcuszki, jak i pierścionki.

  Wiczuk postawiła w tym projekcie na:

  – funkcjonalność – każdy element naszej biżuterii w uporządkowany sposób może się znajdować w jednym miejscu,

  – wygodę – dostęp do biżuterii jest banalnie prosty, wystarczy Biżuterniczkę umieścić np. na lustrze, przy którym dobieramy dodatki i sięgnąć ręką po wybrany klejnot,

  – prostotę – holistyczny kształt Biżuterniczki wraz z jej stonowaną kolorystyką to uniwersalne połączenie minimalizmu i klasyki formy, która w ten sposób może podkreślać i uwydatniać walory błyszczącej z natury biżuterii,

  – design – Biżuterniczka jest tym szczegółem we wnętrzu, który stawia kropkę nad „i” w aranżacji. To jeden z tych dodatków, które potrafią przesądzić o klimacie wnętrza. Czyni to w niewiarygodnie prosty sposób – dzięki eksponowaniu naszych błyskotek. To one tak naprawdę przykuwają wzrok, a Biżuterniczka otula je swoją miękkością. Poza tym prostota użytej formy dobrze wygląda również w zmultiplikowanej formule. Kilka Biżuterniczek potrafi stworzyć niepowtarzalną koncepcję na naszej ścianie czy lustrze, dodając wnętrzu ów przysłowiowego smaku.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj