Prezentacja jesienno-zimowej kolekcji LAURA GUIDI w Galerii Mokotów

  23 października w salonie Laura Guidi w warszawskiej Galerii Mokotów miała miejsce prezentacja jesienno-zimowej kolekcji marki.

  W miłej atmosferze i doskonałych nastrojach, przy muzyce Davida Bowie i szampanie goście mieli okazję zapoznać się z propozycjami Laura Guidi na chłodny sezon. Przybyłych powitała założycielka marki i jej główna projektantka – Bożena Miszczak-Evans, a prezentację poprowadziła Aleksandra Szwed, która wystąpiła tego wieczoru w pięknej, fioletowej sukni Laura Guidi.

  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się kultowe, szalenie modne w tym roku wzorki, które pokryły sukienki i garnitury Laura Guidi. Nie zabrakło również ponadczasowej klasyki, intrygujących zapożyczeń z męskiej szafy oraz szykownych kreacji na wieczorne uroczystości.

  W tym wyjątkowym dniu salon Laura Guidi gościł liczne grono gwiazd: Teresę Rosati, Katarzynę Cichopek, Annę Bosak, Andżelikę Piechowiak, Annę Głogowską, Dorotę Williams, Marię Niklińską, Monikę Mrozowską, Paulinę Sykut, Annę Ibisz oraz Aleksandrę Szwed.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj