Uroczyste otwarcie pierwszego salonu Swatch w Warszawie w Galerii Mokotów

  17 października w Galerii Mokotów odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego salonu Swatch w Warszawie. Jest to już czwarty sklep własny, a zarazem ósmy punkt sprzedaży Swatch w Polsce. Na imprezę przybyło wielu dziennikarzy i stylistów, a także zaproszone gwiazdy – Marcelina Zawadzka, Joanna Jabłczyńska, Beata Sadowska, Kasia Burzyńska, Marta Wierzbicka, Anna Wędzikowska i Mrozu. Każdy z gości miał swoich zegarkowych faworytów, ale z zachwytem podziwiał wszystkie najnowsze kolekcje. Ściany z kolorowymi zegarkami były idealnym tłem sesji fotograficznych gwiazd, które okazały się wielkimi fanami marki.

  Uroczystego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonali Stanley Bark – prezes Swatch Group Polska i Marzena Żegota – Brand Manager Swatch.

  Wielki atutem nowego konceptu sklepów Swatch jest sposób prezentacji produktów, łatwy do nich dostęp i szeroka oferta, z której każdy może wybrać coś dla siebie. Wystrój sklepu stanowią duże visuale na ścianach, które nawiązują do aktualnych kampanii światowych i będą wymieniane kilka razy w roku. Jak mówi Marzena Żegota, Brand Manager Swatch – z każdą nową kampanią sklepy będą wyglądały inaczej, zastosowane zostaną różne layouty i kolorystyka, aby dzięki temu przyciągnąć więcej klientów.

  Swatch zaprasza również do całkowicie odmienionego sklepu w Galerii Krakowskiej na poziomie 0, a także Kiosku w Katowicach – w centrum handlowym Silesia City Center. Na początku listopada całkowicie nowy wystrój zyska także Kiosk w Złotych Tarasach w Warszawie na poziomie +1.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj