OFF FASHION „Zodiac Influence” | Kieleckie Centrum Kultury 30 listopada – 1 grudnia 2012

  Regulamin i kartę zgłoszenia znajdziecie na stronie www.offfashion.eu

  „Zodiac Influence” – XII edycja i 12 znaków zodiaku to w pewnym sensie odbicie 12 typów ludzkich osobowości, losów, świadomości. Poszczególne znaki symbolizują także rozwój człowieka od wiosny do zimy, od narodzin do końca życia.

  Wierzyć czy nie wierzyć?

  Astrologia jednak bada położenie ciał niebieskich przy założeniu, że istnieje związek między zjawiskami na niebie, a losem ludzi i wydarzeniami na Ziemi. Znaki zodiaku powiązane są ściśle z planetami, czterema żywiołami (powietrze, ziemia, ogień, woda),kamieniami szlachetnymi.

  Światowej sławy projektanci często w swoich kolekcjach wykorzystują motywy astrologiczne, tworząc kolekcje „księżycowe”, „słoneczne”. Christian Lacroix w minionym roku wydał ekskluzywny notes, w którym ubrał wszystkie 12 znaków zodiaku. W 2011 roku włoski Vogue stworzył „zodiakalną” sesję fotograficzną. Każdy z nas – odbiorców mody lubi w modzie coś innego. Są osoby kochające tylko szlachetne tkaniny, takie jak jedwabie, kaszmiry, aksamity. Inni cenią naturalną prostotę lnu i bawełny. Są i tacy, co cenią materiały syntetyczne. Jedni ubierają się w czerń, inni w pełną gamę kolorów. Kto wie, może za tymi preferencjami stoją poszczególne planety?

  Jesteśmy ciekawi jakich kolorów, faktur, tkanin, splotów, ornamentów, dodatków użyjecie, tworząc kolejną kolekcję. Dodajemy, że w minionej edycji prezentowane kolekcje miały niezwykle wysoki poziom. Jury oszalało. Wierzymy, że i ta dwunasta edycja, będzie jeszcze lepsza, pełna kreacji i krawieckiej fantazji, pięknych dodatków i perfekcyjnych wykończeń. Po prostu doskonała!

  I miejsce

  – nagroda pieniężna – 15.000 PLN

  II miejsce

  – nagroda pieniężna – 6.000 PLN

  III miejsce

  – nagroda pieniężna – 3.000 PLN

  Życzymy wspaniałych i twórczych pomysłów.

  Na nadesłane projekty Jury czeka do 5 listopada 2012r. Prace należy wysyłać na adres: Kieleckie Centrum Kultury pl. Moniuszki 2b; 25-334 Kielce lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj