Świętujemy nowy film o przygodach Jamesa Bonda: Zegarek Seamaster Planet Ocean 600M”SKYFALL” Limited Edition

  W filmie SKYFALL, którego premierę zaplanowano jesienią 2012 roku, James Bond pojawi się na ekranach kin po raz dwudziesty trzeci. W rolę najbardziej popularnego superagenta na świecie wcieli się Daniel Craig. Kolejny raz 007 włoży zegarek OMEGA z kolekcji Seamaster.

  OMEGA chcąc podkreślić swój siódmy udział w produkcji filmu o słynnym Agencie Jej Królewskiej Mości prezentuje zegarek Seamaster Planet Ocean 600M”SKYFALL” w limitowanej edycji.

  Tak jak każdy zegarek z kolekcji Planet Ocean, nowy model jest doskonale przygotowany na podwodne przygody. Wyposażono go w obracający się w jednym kierunku nurkowy pierścień lunety oraz zawór helowy. Czasomierz jest wodoszczelny do 600 metrów / 60 barów / 2000 stóp.

  Koperta zegarka, wykonana ze szczotkowanej i polerowanej stali szlachetnej, ma 42 mm średnicy. Uzupełnia ją dopasowana bransoleta z opatentowanym systemem śrub i teleskopów oraz zapięciem nurkowym z grawerunkiem „007”. Pierścień lunety zdobi element z czarnej, matowej ceramiki ze skalą nurkową z azotku chromu.

  Indeksy, nakładane na matowo czarną, wielowarstwową tarczę, pokryto warstwą białej substancji luminescencyjnej Super-LumiNova emitującą niebieskie światło. Podobnie potraktowano, trójwymiarowe, polerowane i rodowane wskazówki godzinową i minutową. Sekundnik zegarka emituje światło zielone, tak jak kropka znacznika na nurkowym pierścieniu lunety. Dzięki zróżnicowanym kolorom oznaczeń nurkowie mogą w mgnieniu oka odróżnić najistotniejsze wskazania swojego czasomierza. Na godzinie siódmej umieszczono logo 007, a na godzinie 3 okienko datownika.

  Seamaster Planet Ocean 600M SKYFALL Limited Edition napędza nowy, ekskluzywny kaliber OMEGA Co-Axial 8507. Specjalną wersję mechanizmu zdobi czarny grawerunek na wahniku o treści: SKYFALL 007. Serce zegarka można podziwiać przez szafirowe szkło osadzone w zakręcanym deklu ze szczotkowanej stali szlachetnej.

  Zegarek został wyposażony nie tylko w przełomową dla całego przemysłu zegarmistrzowskiego technologię OMEGA Co-Axial, ale także w krzemowy włos balansu „Si14”. Kombinacja tych unikatowych rozwiązań oferuje tak dużą stabilność i niezawodność chodu, że nowy Planet Ocean jest objęty aż 4-letnią gwarancją producenta.

  Zegarek Seamaster Planet Ocean 600M SKYFALL zostanie wyprodukowany w limitowanej edycji liczącej 5007 egzemplarzy. Każdy z nich będzie dostępny w specjalnym pudełku.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj