RAY-BAN AVIATOR FOLDING ULTRA LIMITED EDITION

  RE-EDYCJA LEGENDARNEGO MODELU W LUKSUSOWEJ I LIMITOWANEJ KOLEKCJI

  Najpopularniejsza marka okularów na świecie, z okazji swoich 75 urodzin stworzyła unikalny model składany RAY-BAN AVIATOR FOLDING ULTRA. Legendarny model marki pojawia się w ekskluzywnej wersji składanej i powlekanej 22 karatowym złotem. Oprawki dostępne w białym i żółtym złocie zostały wyprodukowane tylko w ilości 7,500 sztuk na cały świat.

  HISTORA LEGENDARNEGO KSZTAŁTU “KROPLI”

  Ray-Ban Aviator, oryginalnie stworzony w 1937 roku dla pilotów US Air Force, miał na celu ochronić wzrok przed słonecznymi odblaskami na dużych wysokościach. Od początku stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli okularów, dzięki charakterystycznemu kształtowi „kropli”. Początkowo oprawki te były znane pod nazwą „Anti-Glare” („Przeciw-Odblaskom”), jednak potem nazwa została zmieniona na „Ray-Ban” aby wzmocnić efekt ochony przed promieniami słonecznymi (ray-promień, ban – blokować).

  Dzięki przenikliwości ówczesnych właścicieli marki model ten został wprowadzony do masowej produkcji. Od tego czasu przez ostatnie 75 lat Ray-Ban Aviator stał się ponadczasowym klasykiem, który pokochały wszystkie pokolenia. Mówi się o tej oprawce, że jest najlepiej sprzedającym się modelem w historii okularów.

  DESIGN I TECHNOLOGIA: aviatory po złożeniu mieszczą się dłoni!

  Jako ikona stylu i design’u, model ten zaopatrzony jest w najnowsze technologiczne rozwiązania, ale jednocześnie kontynuuje swoją ponadczasową legendę. Wraz z wprowadzeniem zaawansowanych soczewek z polaryzacją P3 Plus, Ray-Ban pokazuje swoje zamiłowanie do jakości, wyróżniających materiałów i innowacyjnych technologii.

  Model z tej limitowanej kolekcji wyposażony jest w najlepsze z możliwych soczewki z polaryzacją Ray-Ban P3 Plus. Oprócz filtra polaryzacyjnego, który ochrania nasze oczy przed oślepiającymi i utrudniającymi widzenie odblaskami, soczewka ta posada warstwę tzw. color enhancement, dzięki której zachowujemy rzeczywiste postrzeganie kolorów i kontrastów. Dodatkowo soczewki te posiadają powłokę z antyrefleksem i wyjątkową wartwę hydro-olefobowa dzięki której woda i substancje oleiste nie osiadają na soczewce, nie tworzą smug i łatwiej ją wyczyścić Wszystkie te elementy mają jeden cel: dostarczenie jak najlepszej jakości szkieł z polaryzacją.

  Dzięki nieustannemu rozwojowi technologicznemu i inwestycjom w badania udało się stworzyć pierwszą w historii wersję składaną tego modelu. Jest to możliwe dzięki opracowaniu technologii ośmiu zawiasów znajdujących się na mostku i zausznikach.

  Dodatkową zaletą tego modelu są wykonane ręcznie końcówki zauszników z barwionej skóry naturalnej. Z tego samego materiału stworzono także etui. Model dostępny jest w dwóch rozmiarach (55 i 58) i w trzech wersjach kolorystycznych.

  RAY-BAN AVIATOR FOLDING ULTRA będzie dostępny w najlepszych salonach optycznych w Polsce od listopada 2012.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj