Giuseppe Stefanel w Warszawie na otwarciu nowego concept store

  Syn założyciela włoskiej marki STEFANEL – Giuseppe Stefanel 10 pażdziernka 2012 otworzy nowy concept store w Galerii Mokotów.

  Nową koncepcją butików zajęło się Sybarite – topowe biuro architektoniczne z Londynu, które idealnie połączyło nowoczesność z ponad 50-cio letnią tradycją firmy. Zmysłowość, harmonia i świeżość marki Stefanel została bardzo adekwatnie odzwierciedlona w nowej przestrzeni concept storu i zostanie pokazana w ponad 450 salonach na całym świecie.

  Na otwarciu będzie można zobaczyć nową kolekcję marki na sezon jesień/zima 2012/2013. Pięć kluczowych pojęć charakteryzujących kolekcję to : PROSTOTA BAZOWYCH ELEMENTÓW, LINIE KLASYCZNEGO KRAWIECTWA, ROMANTYZM RZEMIEŚLNICZEGO WYKONANIA, PRAKTYCZNOŚĆ UBRAŃ SPORTOWYCH oraz SZLACHETNE DETALE. Stefanel w swoich najnowszych propozycjach podkreśla przede wszystkim wolność i swobodę w kreowaniu stylu kobiety. Elementy stylu miejskiego mieszają się z ubraniami weekendowymi, modele formalne ze sportowymi, żakardy w stylu country ze skórzanymi rockowymi spodniami a wszystko to można określić jako „Fast fashion”

   

  Wielbicielkami marki Stefanel są światowe gwiazdy jak : Kylie Minogue, Sharon Stone , Sienna Miler, Yasmin le Bon czy Elle Macpherson. Które polskie gwiazdy kochają styl STEFANELA zobaczymy na otwarciu nowego concept store już w najbliższą środę 10 października w Galerii Mokotów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj