Dobroczynność firmy Lansinoh – Setki produktów Lansinoh trafiło do instytucji w całej Polsce!

  Firma Lansinoh zdecydowała się przekazać wybranym instytucjom w całej Polsce swój czołowy produkt – Lanolinę Lansinoh – aby wspierać i pomóc matkom, które wybrały to co najbardziej naturalne i najlepsze dla ich dzieci – karmienie piersią.

  Pierwsze miesiące życia dziecka to najważniejszych okres w jego rozwoju. Już nigdy zmiany w jego organizmie nie będą zachodziły w tak szybkim tempie. Dlatego właśnie podczas tych pierwszych miesięcy tak ważne jest aby dostarczać mu cennych składników odżywczych i witamin a przede wszystkich naturalnych substancji odpornościowych, które znajdują się w mleku matki. Firma Lansinoh zdaje sobie z tego sprawę i na co dzień, poprzez swoje produkty, wpiera i pomaga w tym wyjątkowym okresie macierzyństwa, jakim jest okres karmienia piersią. „Zaangażowanie i dobroczynność takich firm jak Lansinoh sprawia, że pierwsze chwile matek z noworodkami są jeszcze przyjemniejsze, a przede wszystkim łatwiejsze. Jest to wspaniały gest okazany naszym Małym Pacjentom i ich Rodzicom” – mówi Katarzyna Raczek-Pakuła ze specjalistycznego szpitala św. Zofii w Warszawie.

  Wiodący produkt firmy, Lanolina Lansinoh, która podbiła już serca większości matek na całym świecie, została przekazana do Szpitala św. Zofii w Warszawie, II Szpitala Miejskiego im. dr Rydygiera w Łodzi, Szpitala położniczego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie, Szpital im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu, Polikliniki Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy w Białymstoku oraz Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie. „Wybraliśmy te instytucje, ponieważ wierzymy w ich zaangażowanie i popieramy ich działania oraz pomoc, jaką dają młodym mamom w ich pierwszych krokach w karmieniu piersią.” – powiedział Piotr Kobus, przedstawiciel firmy Lansinoh w Polsce.

  Lanolina Lansinoh jest najczystszym i najbezpieczniejszym kremem dostępnym na polskim rynku służącym do leczenia podrażnień brodawek piersi. Nie zawiera substancji chemicznych ani zapachowych a dodatkowo jest preparatem maksymalnie oczyszczonym i hypoalergicznym, więc może być stosowana nawet przez osoby uczulone na wełnę czy inne substancje oczyszczające lanolinę.

  ________________________________________________________

  Produkty Lansinoh dostępne są na rynku polskim od 2008 roku. W ciągu ostatnich 4 lat produkty Lansinoh sprzedawane są w ponad 350 punktach w Polsce. Niezależne badania konsumenckie przedstawiają produkty marki Lansinoh jako jedną z najlepszych marek produkujących akcesoria dla kobiet w ciąży.

  Firma Lansinoh istnieje już od ponad 28 lat. Swoją działalność rozpoczęła w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych. W ciągu tych lat zaistniała na ponad 50 rynkach światowych. Produkty Lansinoh dystrybuowane są w największych i najbardziej znanych sieciach handlowych na całym świecie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj