PRESS OPEN DAY by Insomnia FW 2012

  W czwartek, 13 września w showroomie Fashion PR odbyła się prezentacja jesienno-zimowej kolekcji polskiej marki byInsomnia.

  Na spotkanie poza licznym gronem dziennikarzy i stylistów, przybyły także sympatyzujące z marką – Viola Kołakowska, Marzena Rogalska i Agata Lewandowska. Prezenterce Beacie Sadowskiej oraz aktorkom Katarzynie Żak, Małgorzacie Lipmann i Ani Bosak najbardziej spodobała się kolekcja płaszczy by Insomnia.  Karolina Malinowska i stylistka Viganna Papina były pod wrażeniem limitowanej kolekcji oberżynowych dzianin by Insomnia. Prezentowana na spotkaniu kolekcja dostępna będzie w sklepie on-line oraz w butikach InFashion już od 1 października.

  Marka by Insomnia powstała jesienią 2011 roku. Projektantkami kolekcji są Natalia Pstrokońska i Marlena Niestryjewska, które inspirację znalazły podczas wyjazdu do Kopenhagi. Skandynawska prostota stała się znakiem rozpoznawczym byInsomnia. Warto zaznaczyć, że marka jest w 100% Made in Poland – materiały, metki, torby, papier pakowy, katalogi, sesje zdjęciowe – wszystko pochodzi od rodzimych dostawców.

  Kolekcja ByInsomnia dostępna jest w sieci butików InFashion:

  • – Warszawa, Nowy Świat 43
  • – Warszawa, Chmielna 8
  • – Gdańsk, Pańska 3
  • – Gdynia, Świętojańska 91
  • – Sopot, Haffnera 6 „Krzywy Domek”

  oraz w sklepie on-line pod adresem www.byinsomnia.com – DOSTAWA W SKLEPIE ON-LINE GRATIS!!!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj