Pierwszego dnia jesieni – w niedzielę 23 września – Kraków pobiegnie w „I Capgemini Run”

  Firma Capgemini Polska Sp. z o.o. oraz Krakowski Klub Biegacza „Dystans” – organizatorzy wspólnego biegu na dystansie 10 km – mają przyjemność poinformować, że zapisy elektroniczne na bieg „I Capgemini Run” cały czas trwają. Będą kontynuowane (aż do wyczerpania limitu zgłoszeń) w dniu zawodów od godz. 8.00 w Biurze Zawodów, na terenie Studium Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Piastowskiej.

  Pierwszy bieg z cyklu „Capgemini Run” na dystansie 10 km odbędzie się w niedzielę 23 września br., na krakowskich Błoniach. Organizatorzy zapewniają pakiet startowy, punkt z wodą, posiłek, opiekę medyczną, a dla zwycięzców biegu – atrakcyjne nagrody. Istnieje również możliwość skorzystania z szatni i natrysków.

  Organizatorzy zapraszają nie tylko biegaczy, ale również ich rodziny i kibiców – w tym także tych najmłodszych, dla których przygotowano ciekawe atrakcje, jak np.: zajęcia plastyczne (w tym malowanie twarzy), plansze do gier sportowych, wspólny doping dla biegaczy oraz tzw. zajęcia ‘myślankowe’ (zajęcia pobudzające dzieci do twórczego myślenia). O muzyczne gusta uczestników wydarzenia zadba znakomity muzyk z Francji Simeon Lenoir, który świetnie sprawdza się w roli krakowskiego barda. Ponadto atmosferę rozgrzeją animacje i pokazy taneczne w prawdziwie gorących, latynoskich rytmach, przygotowane przez Partnera biegu – krakowską grupę Latin Project! Wsparcia przy organizacji biegu udzielą m.in. wolontariusze ze Stowarzyszenia „Siemacha”. Sam bieg zostanie poprzedzony wyścigiem miłośników wrotkarstwa szybkiego z Krakowskiego Klubu Sportów Wrotkarskich.

  Bieg poprowadzą entuzjaści biegania- dziennikarze Radiowej Trójki i programu „Biegam bo lubię”

  – Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski.

  W samym biegu I Capgemini Run mogą wziąć udział wszyscy chętni, jedynym warunkiem jest ukończenie 18 roku życia.

  PROGRAM BIEGU CAPGEMINI RUN:

  Termin: Niedziela, 23 września 2012 r.

  Dystans: 10 km (trasa została atestowana przez PZLA)

  Miejsce: Krakowskie Błonia

  Plan:

  • Godzina 8:00 Otwarcie biura zawodów
  • Godzina 9:00 Otwarcie punktu gastronomicznego
  • Godzina 10:00 Oficjalne otwarcie I Capgemini Run
  • Godzina 10:00 10:40 Animacje muzyczno – taneczne
  • Godzina 10:10–10:25 Zumba Fitness/Pokaz grup tanecznych Latin Project
  • Godzina 10:25-10:40 Koncert Simeon Lenoir
  • Godzina 10:40-11:00 Rozgrzewka – Yanelis
  • Godzina 11:00-11:15 Wyścig miłośników wrotkarstwa szybkiego z KKSW
  • Godzina 11:15 Rozpoczęcie biegu
  • Godzina 11:00-11:30 Koncert Simeon Lenoir/Animacje muzyczno taneczne
  • Godzina 12:00–14:00 Posiłek
  • Godzina 12:45 Koniec biegu/Zamknięcie trasy I Capgemini Run
  • Godzina 12:45 Rozdanie nagród i medali dla zwycięzców
  • Godzina 13:00 Losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu
  • Godzina 14:00 Zakończenie imprezy/Animacje muzyczno taneczne

  Zapisy:

  W naszym biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy skończyli 18 rok życia. Przewidziane są dwie kategorie (Open i Capgemini) dla kobiet i mężczyzn. Zapisy online dostępne są pod poniższymi linkami:

  Elektronicznie na portalach:

  www.dystans.krakow.pl www.maratonypolskie.pl

  W biurze zawodów na terenie Studium Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Piastowskiej, w dniu biegu (niedziela, 23 września br.) od godz. 8.00.

  O firmie Capgemini

  Capgemini jest jedną z największych firm świadczących usługi konsultingowe, technologiczne i outsourcingowe z zespołem ponad 120 tys. pracowników w 40 krajach. Grupa osiągnęła w 2011 r. przychód w wysokości 9,69 miliarda euro. Współpracując z klientami Capgemini tworzy i dostarcza rozwiązania, które pomagają im osiągnąć założone cele. Capgemini jest wielokulturową organizacją z własnym sposobem pracy jakim jest Współdziałanie w Biznesie (the Collaborative Business Experience™) i globalnym modelem dostarczania usług Rightshore ®.

  Rightshore® jest znakiem towarowym należącym do Capgemini.

  Więcej informacji o Capgemini znajduje się na: www.capgemini.com

  Firma Capgemini Polska zatrudnia ponad 4,8 tys. pracowników w biurach w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Opolu. Więcej informacji o Capgemini w Polsce znajduje się na: www.pl.capgemini.com

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj