Deichmann – lider jakości obsługi

  Według opinii ponad 3 milionów użytkowników multiplatformy Programu Jakość Obsługi, Deichmann jest liderem w kategorii „obuwie – salony”. Właśnie w tej kategorii firma otrzymała pierwsze miejsce w tegorocznej edycji Programu. Nagroda w postaci Godła

  Jakość Obsługi jest już czwartym wyróżnieniem, jakie Deichmann zdobył od momentu powstania Programu w 2008 r.

  Konsumenci już po raz piąty wybrali firmy, które ich zdaniem oferują najwyższy poziom obsługi. Godło Jakość Obsługi, które ponownie otrzymała firma Deichmann to dowód uznania klientów dla wysokich standardów obsługi w sklepach firmy.

  Johannes Obersteiner, Prezes Zarządu Deichmann Obuwie, tak komentuje zdobyte wyróżnienie: „Polityka firmy zakłada zarówno dbałość o jakość produktów, jak i w takim samym stopniu o doskonałą jakość obsługi naszych klientów. Zdobyty przez nas kolejny raz tytuł lidera w branży świadczy o tym, że klienci dostrzegają i doceniają nasze wysiłki, aby jak najlepiej sprostać ich potrzebom. W trosce o jeszcze lepszą jakość obsługi w tym roku otworzyliśmy sklep on-line, aby umożliwić naszym klientom zakupy przez 24 godziny na dobę, nie wychodząc z domu. Oczywiście w dalszym ciągu systematycznie zwiększamy liczbę naszych placówek, których w Polsce jest już ponad dwieście. W imieniu naszej firmy serdecznie dziękuję klientom za głosy oddane na Deichmann”.

  Firma Deichmann obecna jest na rynku polskim już od 15 lat i posiada ponad 200 sklepów na terenie naszego kraju. W ubiegłym roku sprzedała ponad 8 mln par obuwia. W swej polityce rozwoju firma wielką wagę przykłada do potrzeb swoich klientów oraz pracowników, oferując im partnerski sposób zarządzania. Działania te owocują najwyższą jakością obsługi każdego klienta.

  O Programie Jakość Obsługi

  Ogólnopolski Program Jakość Obsługi prowadzony jest od 2008 r. jego celem jest wyłonienie liderów w poszczególnych branżach. Firmy oceniane są przez rzeczywistych konsumentów, którzy zamieszczają opis swojego kontaktu z firmą i oceniają w skali od -5 do +5 następujące obszary jej działalności: wiedza i kompetencje personelu, jego zachowanie i wygląd, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi oraz oferta, cena i asortyment firmy. Co roku laureaci prezentowani są w rankingu „Top 100 Najprzyjaźniejszych Firm w Polsce” oraz otrzymują Godło Jakość Obsługi

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj